• کدخبر: 54717
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۶ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
  • چاپ خبــر
نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس:

بمب‌گذاری نجف‌آباد به دلیل خصومت شخصی با فعال اقتصادی بود

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیقات اولیه در مورد بمب‌گذاری نجف‌آباد انجام شده و به نظر می‌رسد که انگیزه خصومت شخصی با فعال اقتصادی است و ارتباطی با خانواده شهید حججی ندارد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی پیرامون بمب‌گذاری شب گذشته در شهرستان نجف‌آباد اظهار داشت: این اتفاق در کمترین زمان کشف و مراحل خنثی سازی و ایجاد امنیت در شهر در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هنوز هدف از بمب‌گذاری مشخص نیست، افزود: تحقیقات اولیه انجام شده و به نظر می‌رسد انگیزه خصومت شخصی با فعال اقتصادی دلیل این بمب‌گذاری است چرا که بمب زیر ماشین وی کار گذاشته شده بود.

ابوترابی گفت: این اتفاق ربطی به خانواده شهید حججی نداشته و خودروی بمب‌گذاری شده با فاصله بسیاری از منزل این شهید گرامی قرار داشت.

وی با اشاره به مراحل کشف بمب گفت: کارگر شخص فعال اقتصادی در حین انجام وظیفه متوجه مساله شده و سریعا موضوع را اطلاع‌رسانی می‌کند.

نماینده مردم در خانه ملت بیان داشت: به محض اطلاع‌رسانی در شب گذشته نیروهای عملیاتی وارد عمل شدند و اوضاع را تحت کنترل کامل داشتند و تا ساعت ۲۴ وضعیت شهر به حالت عادی درآمد.

انتهای پیام/

خبرگزاری دفاع مقدس

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار