• کدخبر: 54848
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۵۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
  • چاپ خبــر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خبر داد؛

فراخوان جمعیت هلال احمر تیران و کرون برای کمک به مردم مظلوم میانمار

صالحی گفت: مردم نوع دوست شهرستان تیران و کرون در صورت تمایل برای حمایت از مسلمانان میانمار، کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد تمام بانک ها واریز و فیش خود را به جمعیت هلال احمر شهرستان تحویل دهند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون حجت الله صالحی در گفتگویی با اشاره به کشتار و آواره شدن تعداد زیادی از مسلمانان در میانمار، اظهار کرد: کشتار مسلمانان ‌بى‌گناه میانمار در روزهاى اخیر یکى از وقایع تلخ تاریخ معاصر جهانى است که قلب انسان‌ها را به درد مى‌آورد و مسلمانان در مقابل این جنایات سکوت نمی کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کمک به مردم مظلوم و ستم دیده را وظیفه ای انسانی دانست و گفت: جمعیت هلال احمر ایران اسلامی در پی این جنایت اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و ارسال برای این مردم آسیب دیده و مظلوم می کند.

وی افزود: ایران اسلامی تنها کشوری است که تیم های امدادی هلال احمر خود را برای کمک به مردم ستم دیده و آواره میانمار اعزام می کند.

صالحی ضمن فراخوان برای کمک به این مسلمانان، تصریح کرد: مردم نوع دوست شهرستان تیران و کرون در صورت تمایل برای حمایت از مسلمانان میانمار، کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمام بانک ها واریز و فیش خود را به جمعیت هلال احمر شهرستان تحویل دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با بیان اینکه جمع آوری کمک های مردمی فقط به صوت نقدی است، خاطرنشان کرد: صندوق جمع آوری کمک های نقدی در هلال احمر و کانون های روستایی این سازمان آماده دریافت کمک های مردمی است.

وی ادامه داد: امیدواریم با حمایت های مردمی از مسلمانان آواره شده میانمار در سطح شهرستان تیران و کرون قدم کوچکی برای دفاع از این مردم مظلوم و کاهش درد و رنج های آنها برداریم.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار