سفیر تیران و کرون

درآمدهای حاصل از انصراف از دریافت مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در بخش بهداشت و درمان هزینه می شود

کدخبر: 5542
فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ در ساعت ۷:۰۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری شهرستان تیران و کرون “سفیر تیران” [1] جلسه مدیران و معاونین مدارس شهرستان تیران و کرون با موضوع مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، ظهر امروز در سالن بصیرت آموزش و پرورش برگزار شد.

حسن سلیمی فرماندار شهرستان تیران و کرون ضمن سخنرانی پیرامون هدفمندی یارانه ها، درباره مراحل  ثبت نام توضیحی داد و گفت درآمدهای حاصل از انصراف از دریافت مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در بخش بهداشت و درمان هزینه می شود و دولت در صدد این است که هزینه ای را که شخص برای انجام خدمات درمانی خود پرداخت می کند را از ۴۵ درصد به ۱۰ درصد برساند.

در ادامه جلسه وی به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داد.

Picture1 [2]

علی نقی ها رئیس اداره پست شهرستان درباره روش ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها گفت: مهلت ثبت نام از ۲۰ فروردین ماه به مدت ۱۲ روز کاری می باشد و هزینه ی ثبت نام در  اداره پست چه در روستاها و چه در شهر ها ۳۸۰۰ تومان می باشد.

وی گفت: روستاهای ما دو دسته می شوند. در یک سری از روستا دفاتر ict  یا همان پست بانک قرار دارد که در همان جا ثبت نام انجام می شود و در روستاهای تقی آباد، سوران، فضل آباد، الله آباد، قلعه موسی خان، گلاب، کهریز لطفی، حسن آباد علیا و چشمه احمدرضا که این دفاتر وجود ندارد، توسط دهیاری ها فرم های ثبت نام جمع آوری می شود و در مرکز شهرستان ثبت نام انجام می شود.

وی در ادامه به توضیح فرم های ثبت نام پرداخت.

Picture2 [3]

محمدرضا کثیری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت: بحث هدفمندی یارانه ها بحثی لازم و واجب برای نظام است و یکی از مسائل مهم در بخش اقتصادی، بحث یارانه هاست و لذا این جلسه هم تشکیل داده شد تا شما مدیران و معاونین مدارس که افرادی کارساز در جامعه هستید مردم را در جریان کار قرار دهید.

وی افزود: ان شاالله این طرح به خوبی اجرا شود و ما هم باید در بهتر انجام شدن این طرح کمک دهیم، هم چنین انتقادات و پیشنهادات را به مسئولین ذی ربط انتقال دهیم.

کثیری با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان سال فرهنگ توسط رهبر انقلاب گفت: فرهنگ اساس طرز تفکر ماست و باید سعی ما بر این باشد امور غلط موجود در جامعه را اصلاح کنیم.

Picture9 [4]

در این مراسم هم چنین از مدیران و معاونان مدارس و مجتمع های آموزشی و پرورشی با توجه به کسب رتبه برتر در پروژه مهر(بازگشایی مطلوب مدارس) تقدیر شد.

Picture4 [5]

Picture8 [6]


[1] “سفیر تیران”: http://safiretiran.ir/

[2] تصویر: http://safiretiran.ir/uploads/2014/04/Picture1.jpg

[3] تصویر: http://safiretiran.ir/uploads/2014/04/Picture2.jpg

[4] تصویر: http://safiretiran.ir/uploads/2014/04/Picture9.jpg

[5] تصویر: http://safiretiran.ir/uploads/2014/04/Picture4.jpg

[6] تصویر: http://safiretiran.ir/uploads/2014/04/Picture8.jpg