• کدخبر: 55730
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۴۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
  • چاپ خبــر
رئیس اداره پست تیران و کرون:

اداره پست با خدماتی نوین در خدمت مردم/ برای تعویض کارت ملی سریع‌تر اقدام کنید

نقی ها با بیان اینکه حدودا نصف جامعه هدف تیران و کرون نسبت به تعویض کارت ملی اقدام کرده اند، گفت: با توجه به کمبود فرصت و ایجاد ازدحام در روزهای پایانی سال مردم باید هر چه سریعتر برای تعویض کارت ملی به اداره پست مراجعه کنند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون رئیس اداره پست شهرستان تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تبریک روز پست، اظهار کرد:  شهرستان تیران و کرون دارای ۴۱ واحد پستی شامل پنج واحد شهری  و ۴۰ واحد روستایی است که وظیفه خدمت رسانی به مردم و  نقل و انتقال مرسولات پستی را بر عهده دارند.

علی نقی ها با اشاره به فعالیت یک واحد اداری مرکزی در تیران، پنج دفتر پیشخوان دولت شهری، ۳۳ دفتر ict و ۷ نمایندگی پست روستایی، گفت: ترافیک پستی این اداره در سال جاری بیش از ۹۲ هزار مورد بوده که ۲۹ هزار و ۶۸ مورد ترافیک وارده و و ۶۳ هزار و ۳۸ ترافیک های صادره ثبت شده است.

وی با اشاره به انجام طرح تعویض کارت های ملی به کارت هوشمند توسط اداره پست، تصریح کرد: ۲۵ هزار و ۴۹۰ مورد کارت ملی هوشمند از ابتدای اجرای طرح در شهرستان تیران و کرون صادر شده که ۴ هزار و ۴۶۱ مورد آن در سال جاری و ما بقی طی دو سال گذشته انجام شده است.

رئیس اداره پست شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه تعویض کارت ملی به هوشمند فقط تا پایان سال ۹۶ فرصت دارد، اذعان کرد: حدودا نصف جامعه هدف شهرستان تیران و کرون تا کنون نسبت به تعویض کارت ملی خود اقدام کرده اند.

نقی ها افزود: با توجه به کمبود فرصت و ایجاد ازدحام در روزهای پایانی سال مردم شهرستان باید هر چه سریعتر برای تعویض کارت ملی خود به اداره پست مراجعه کنند.

وی هزینه این کار را مبلغ ۳۵ هزار تومان اعلام کرد و ادامه داد: ۴ هزار تومان بابت پیش ثبت نام و نوبت دهی، ۲۰ هزار تومان هنگام ثبت نام، ۹ هزار تومان برای انگشت نگاری و گرفتن عکس و ۲ هزار تومان موقع تحویل کارت ملی هوشمند دریافت خواهد شد.

رئیس اداره پست شهرستان تیران و کرون یادآور شد: هنگام پیش ثبت نام همراه داشتن شناسنامه، کارت ملی، آدرس کامل و کد پستی ضروری است و کارت پس از ۱۵ روز صادر و به دست متقاضیان خواهد رسید.

نقی ها اظهار کرد: اداره پست تیران ضمن انعقاد قرارداد با سازمان‌ها و ادارات شهرستان تیران و کرون از جمله مخابرات، نیروی انتظامی، بنیاد مسکن، آموزش و پرورش، تامین اجتماعی، بانک مهر اقتصاد و انصار و …  نسبت به خدمت رسانی و ارسال مرسوله های پستی اقدام می کند.

وی در مورد نصب پلاک کد پستی در شهرستان تیران و کرون گفت:  پلاک کد پستی ۱۰ رقمی توسط اداره پست با هزینه شهرداری و دهیاری ها در اکثر شهر و روستاهای شهرستان نصب شده و فقط در بخش مرکزی به اتمام نرسیده است.

رئیس اداره پست شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه اکثر مردم از سرویس های نوین پستی اطلاعی ندارند، خاطرنشان کرد: سرویس پست الکترونیک (ایمیل فارسی)، سرویس کارت پستال الکترونیکی، سرویس تمر اختصاصی و تبلیغاتی، اشتراک تمبر یادبود، سرویس پست لجستیک، سرویس خرید و فروش اینترنتی، سرویس کرایه در مقصد و سرویس پست رستانت  از جمله سرویس های نوین پستی است که علاقمندان با مراجعه به سایت پست  به آدرس http://post.ir می توانند از این خدمات استفاده کنند.

نقی ها با اشاره به پیام مدیر عامل پست کشور به مناسبت روز پست، تصریح کرد: ارائه خدمات متناسب با نیازهای جامعه و اهتمام ویژه بر رضایت مشتری به عنوان اصلی ترین محور و فراهم آوردن بسترهای لازم جهت ایجاد سرویس های نوین به عنوان بزرگترین تکلیف ملّی ما قلمداد و با لطف خداوند  و تکیه بر توان و تخصص نیروهای کارآمد در گذر زمان به توفیقات خوبـی  نیز نائل گشته ایم.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار