• کدخبر: 55778
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
  • چاپ خبــر
به مناسبت هفته ناجا؛

نیروی انتظامی تیران و کرون همراه با دانش آموزان مدرسه حاج احمد بهنیا/ تصاویر

کارکنان نیروی انتظامی و مسئولان شهرستان تیران و کرون صبح امروز به مناسبت هفته ناجا برای آشنایی بیش تر دانش آموزان با نیروی انتظامی در مدرسه حاج احمد بهنیای تیران حضور پیدا کردند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون کارکنان نیروی انتظامی و مسئولان شهرستان تیران و کرون صبح امروز به مناسبت هفته ناجا برای آشنایی بیش تر دانش آموزان با نیروی انتظامی در مدرسه حاج احمد بهنیای تیران حضور پیدا کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تیران و کرون اظهار کرد: کارکنان نیروی انتظامی در تمام روزهای سال مشغول خدمت به مردم هستند و این هفته با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه نام گذاری شده است.

سرهنگ رضا هدایتی  گفت: رزمندگان جنگ تحمیلی در هشت سال دفاع مقدس برای تامین امنیت ایران اسلامی جنگیدند و اکنون هم نیروی انتظامی در مناطق مختلف با درگیری با اشرار و متخلفان در پی تامین امنیت برای مردم هستند.

وی با اشاره به تلاش دشمن در جنگ نرم برای شکست ایران اسلامی، تصریح کرد: قدرت های بزرگ جهان و در راس آن ها آمریکا با ایجاد انحراف در اعتقادات مردم به خصوص در فضای مجازی در پی مقابله با ایران اسلامی هستند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان با بیان اینکه نباید با دست خود امنیت کشور را به خطر بیندازیم، تصریح کرد: فضای مجازی علاوه بر تهدید های پیش رو دارای فرصت ها و مزایای زیادی است که باید با هوشیاری نسبت به آسیب های آن، از این فرصت ها بهره برد.

معاون فرماندار شهرستان ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته ناجا، اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی فرزندان این کشور با تمام وجود در مقابل حمله دشمن ایستادند تا مردم در امنیت باشند و اینک بخشی زیادی از امنیت جامعه  امروز را مرهون فداکاری های کارکنان نیروی انتظامی هستیم.

عبدالله بنهری گفت:  وظیفه دانش آموزان در مقابل این رشادت ها و جانفشانی ها پس از ایمان و عمل صالح تلاش برای داشتن آینده ای روشن در سایه تحصیل است.

وی افزود: توکل بر خدا، توسل بر ائمه و تلاش و پشتکار رمز پیروزی و موفقیت در امور مختلف زندگی به خصوص تحصیل و کسب علم است که دانش آموزان قطعا با توجه به آن به مراتب بالایی خواهند رسید.

در ادامه پیام مهر توسط دانش آموزان قرائت شد و از تعدادی از دانش آموزان همیار پلیس و مدیر آموزشگاه توسط نیروی انتظامی شهرستان تقدیر به عمل آمد.

در پایان مسولان و دانش آموزان از نمایشگاه مراقبت از آسیبهای اجتماعی بازدید کردند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار