• کدخبر: 55862
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۵۱ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
  • چاپ خبــر
 مدیر کمیته امداد تیران و کرون:

جمع آوری ۱۹ میلیون تومان در جشن عاطفه ها/ مرحله دوم جشن ۱۹ مهر در مدارس شهرستان برگزار می شود

 مدیر کمیته امداد تیران و کرون گفت:مرحله دوم جشن عاطفه ها با همکاری کمیته امداد، آموزش و پرورش، بسیج و صدا و سیما در 19 مهر ماه در سطح مدارس شهرستان برگزار می شود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون مدیر کمیته امداد تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن بیان اهمیت انفاق و احسان به قشر ضعیف جامعه، اظهار کرد: مرحله اول جشن عاطفه ها در تیران و کرون در تاریخ ۲۲ و ۲۳ شهریور برگزار شد و مرحله دوم با همکاری کمیته امداد، آموزش و پرورش، بسیج و صدا و سیما در ۱۹ مهر ماه در سطح مدارس شهرستان برگزار می شود.

علی طالبی با اشاره به واگذاری امور مشارکت های مردمی کمیته امداد به مراکز نیکوکاری، گفت: پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در سال جاری توسط مرکز نیکوکاری الغدیر تیران و ختم الانبیاء عسگران در سطح شهرستان برپا شد.

وی میزان احسان مردم در مرحله اول جشن نیکوکاری را ۱۹ میلیون تومان به صورت نقدی و کالا اعلام کرد و افزود: پیش بینی ما در مرحله دوم این اقدام خداپسندانه جمع آوری بیش از ۴۰ میلیون تومان کمک های مردمی برای دانش آموزان بی بضاعت تحت حمایت و غیر تحت حمایت کمیته امداد است.

مدیر کمیته امداد هدف از برگزاری جشن عاطفه ها را  ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و جمع آوری کمکهای مردمی برای دانش آموزان نیازمند دانست و خاطرنشان کرد: کمک های جمع آوری شده در هر مدرسه با افزودن مبلغی از طریق هم افزایی مراکز نیکوکاری در اختیار همان مدرسه قرار گرفته و با مسئولیت مدیران به دانش آموزان نیازمند اهدا می شود.

طالبی با تأکید بر اینکه وظیفه کمیته امداد زمینه سازی برای بهره مندی بیشتر جامعه هدف از خدمات این نهاد است، بیان کرد: معرفی فرهنگ نوع دوستی به دانش آموزان جامعه یکی از وظایف این نهاد است که باید این فرهنگ را در میان دانش آموزان نهادینه کنیم.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار