• کدخبر: 55910
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
  • چاپ خبــر
رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی استان اصفهان:

ماموریت‌های مربوط به حوادث رانندگی در تیران و کرون ۱۰ درصد افزایش یافت

رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی استان اصفهان با اشاره به افزایش 10 درصدی ماموریت‌های تصادفی اورژانس 115 تیران و کرون در مقایسه با 6 ماهه سال گذشته، تصریح کرد: از مجموع امداد رسانی‌های انجام شده به حوادث رانندگی در این مدت، 539 مورد در جاده‌ها و 107 مورد در مناطق شهری بوده است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  علیرضا قاسمی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تکنسین‌ های اورژانس پیش ‌بیمارستانی شهرستان تیران و کرون در ۶ ماهه نخست امسال به یکهزار و ۶۷۱ ماموریت اعزام شدند که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۸٫۶۱ درصد افزایش داشته است.
وی افزود: از مجموع ماموریت‌های انجام شده، یکهزار و ۲۵ مورد غیرتصادفی و ۶۴۶ مورد تصادفی بوده است.
رئیس اداره اورژانس پیش‌ بیمارستانی استان اصفهان با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی ماموریت‌های تصادفی اورژانس ۱۱۵ تیران و کرون در مقایسه با ۶ ماهه سال گذشته، تصریح کرد: از مجموع امداد رسانی‌های انجام شده به حوادث رانندگی در این مدت، ۵۳۹ مورد در جاده‌ها و ۱۰۷ مورد در مناطق شهری بوده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: در نیمه نخست امسال بیشترین موارد ماموریت‌ های غیرتصادفی در این شهرستان با ۱۹۱ مورد مربوط به بیماران قلبی و ۷۳ مورد تنفسی بود.
وی افزود: در مجموع ماموریت های انجام شده در این مدت، یک هزار و ۲۰۸ بیمار و مصدوم پس از دریافت خدمات امداد اورژانس پیش‌ بیمارستانی به بیمارستان منتقل و ۳۰۸ نفر توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.
فوریت‌های پزشکی شهرستان تیران و کرون با برخورداری از ۲ پایگاه شهری و جاده‌ای، یک اتاق فرمان و ۱۵ نفر نیروی موظف و اضافه کار به صورت ۲۴ ساعته و رایگان در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران است.
شهرستان تیران وکرون دارای ۱۵۰ کیلومتر بزرگراه، ۵۳ کیلومتر راه اصلی و۱۵۳ کیلومتر راه روستایی است.
شهرستان تیران و کرون با بیش از ۷۱ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

ایرنا
انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار