• کدخبر: 56033
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
  • چاپ خبــر
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خبر داد؛

دو هزار نفر مخاطب طرح تابستانه کانون های مساجد تیران و کرون

دو هزار نفر از مردم شهرستان تیران و کرون در فصل تابستان مخاطب برنامه های فرهنگی، آموزشی، ورزشی و تفریحی کانون های فرهنگی و هنری مساجد تیران و کرون بوده اند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون علی معینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون در جلسه رصد وضعیت اوقات فراغت کانون های مساجد گفت: امسال بیش ۲۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان تیران و کرون طرح اوقات فراغت آسمانیها را در مساجد اجرا کرده اند و در قالب این طرح خدمات آموزشی و فرهنگی ارائه داده اند.

وی افزود: دو هزار نفر از مردم شهرستان تیران و کرون در فصل تابستان مخاطب برنامه های فرهنگی از جمله جشن ها و برنامه های فرهنگی از این قبیل، برنامه های آموزشی مانند کلاس های آموزشی و مهارتی، ورزشی و تفریحی کانون های فرهنگی و هنری مساجد تیران و کرون بوده اند و از این برنامه ها استفاده کرده اند.

معینی با بیان اینکه ۷۲ کلاس آموزشی درکانون های مساجد در فصل تابستان برگزار شده است، اظهارداشت: کلاس های اخلاق و قرآن از جمله برنامه های آموزشی بوده که با محوریت روحانی مبلغ کانون های مساجد انجام و کلاس های هنری، ورزشی و علمی با هدف افزایش مهارت و دانش جوانان و نوجوانان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ارزیابی پایگاه های اوقات فراغت کانون های مساجد انجام شده، خاطرنشان کرد: کمیته نظارت بر فعالیت های پایگاه های اوقات فراغت شهرستان هم از فعالیت های کانون های مساجد بازدید کرده اند و تاکید بر بهره گیری از مربیان توانمند و دارای کارت مربیگری بوده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون با اشاره به تجلیل از کانون امام حسن مجتبی(ع) به عنوان پایگاه اوقات فراغت نمونه شهرستان، یادآورشد: کانون فرهنگی و هنری امام حسن مجتبی(ع) بر اساس نیاز منطقه، ظرفیت ها و هم افزایی امکانات برنامه های اوقات فراغت و سایر برنامه های این طول سال را برگزار می کند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

منبع: شبستان

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار