• کدخبر: 56038
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۲ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت تیران:

سرنوشت دولت آمریکا شکست و سقوط است

امام جمعه موقت تیران گفت: سرنوشت دولت آمریکا همانند سایر دولت های ظالم جهان، شکست، سقوط و رسوایی در دنیا است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون به نقل از  ایمنا، حجت الاسلام و المسلمین سید کریم امامی در خطبه های نماز جمعه تیران با اشاره به سخنرانی های اخیر ترامپ علیه ایران و حرکت های ظالمانه علیه ملت های مظلوم جهان اظهار داشت: تاریخ به ملت های دنیا اثبا کرده که هیچ حکومتی با فرآیند ظالمانه و ظلم و ستم به دیگر کشورها و مردم خود پایدار نیست و سرنوشت آن سقوط و رسوایی در دنیا و عذاب دردناک در آخرت و برزخ است.

وی افزود: دولت آمریکا همانند دولت های مستکبر از جمله بنی عباس، بنی امیه، متوکل و مواردی از این قبیل است که پس از مدتی رسوا می شود و حکومت آن ها نقش بر آب خواهد شد که در حال حاضر نیز مقبولیت برای دولت ترامپ وجود ندارد و چهره ظالمانه آن ها برای جهانیان نمایان شده است.

امام جمعه موقت تیران با اشاره به سقوط دولت های ظالم از جمله دشمنان ائمه اطهار(ع) و حکومت صدام، بیان داشت: سرنوشت دولت آمریکا همانند سایر دولت های ظالم جهان، شکست، سقوط و رسوایی در دنیا است و بزودی همگان شاهد سقوط آن ها خواهیم بود زیرا حکومت با کفر پایدارتر از حکومت با ظلم و ستم نسبت به مردم است.

وی ادامه داد: ترامپ با اینگونه رفتارهای ظالمانه خود که به پیروی از اسرائیل انجام می دهد فرجامی به جز صدام و بنی عباس و بنی امیه و سایر ظالمان عالم ندارد و علاوه بر اینکه سخنان او از طرف مردم کشور ایران و سایر کشورهای جهان محکوم شد نهایتا سرنوشت بدی برای آن ها رقم می خورد.

حجت الاسلام امامی با بیان اینکه حکومت هایی ظالم جهان حکومت آن ها سقوط می کند، یادآورشد: و آ دولت آمریکا و اسرائیل نتیجه این همه ظلم و ستم و کشتار بی رحمانه خود علیه ملت های مظلوم دنیا را  خواهند دید و درس عبرتی برای آیندگان می شود.

وی یاوه گویی های ترامپ علیه ایرانرا نتیجه ترس از قدرت ایران و گسترش بیداری اسلام و فرهنگ شیعی دانست و خاطرنشان کرد: سخنرانی ترامپ مایه اتحاد داخلی ایران و رسوایی برای آن ها شد و هیچ گاه قادر به اصلاح دیدگاه های مردم نخواهد بود.

وی با اشاره به سالروز اعتراض و افشاگری امام خمینی(ره) نسبت به لایحه کاپیتالاسیون گفت: این لایحه رفتار ظالمانه و خودخواهانه آمریکا را نشان می دهد و ملت ایران ابعاد مختلف ظلم و ستم های آن ها را دیده اند و در هشت سال دفاع مقدس اتحاد علیه ایران نتیجه ای جز رسوایی برای آن ها نداشت و صدام با وجود امکانات نظام و اقتدارش اما نهایتا به دست دولت های پشتیبان مورد محاکمه قرار گرفت و محکوم شد.

وی اضافه کرد: آمریکا در این لایحه به دنبال تحقق اهداف خود بود که هوشیاری بنیان گذار انقلاب اسلامی و همراهی مردم نقشه آن ها را از بین برد.

حجت الاسلام امامی ادامه داد: ملت ایران همیشه بر حفظ اتحاد و وحدت  برای حفظ نظام و ارزش های اسلامی در صحنه بوده اند و اختلافات سیاسی آن ها مانع از دفاع از نظام و خاک کشور نمی شود و هیچ گاه فرصت سازی برای دشمن با تفرقه بین سلایق سیاسی ایجاد نمی کنند.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه صفر گفت: روز و ماه بد نداریم اما برخی از ماه های سال به دلیل اتفاقاتی که رخ داده سفارش شده نسبت به آن ها توجه بیشتری بشود و در این ماه ها از جمله ماه صفر صدقه داده شود و ذکر و دعا برای دوری از بلا و مشکلات خواند شود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار