• کدخبر: 56195
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱
  • چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون خبر داد؛

اعزام ۸۰ دانش آموز دختر شهرستان به اردوی راهیان نور/ تصاویر

مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون گفت: 80 نفر از دانش آموزان متوسطه دوم دختر شهرستان روز گذشته با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی در قالب دو دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  مدیر آموزش و پرورش شهرستان در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد:  ۸۰ نفر از دانش آموزان متوسطه دوم دختر شهرستان روز گذشته با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی در قالب دو دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

علیرضا مرزبان افزود: دانش آموزان با بدرقه مسئولان آموزش و پرورش و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به این اردو اعزام شده و طی مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور از جمله شلمچه، اروند کنار و موزه خرمشهر بازدید می کنند.

وی گفت: ۷ نفر سرپرست و روحانی، دانش آموزان  را در این سفر همراهی کرده و برنامه های فرهنگی مختلفی برای آنها اجرا می کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاطرنشان کرد: این دانش آموزان از مدارس زهرائیه روستای افجان،حضرت مریم شهر عسگران،حاج محمد بهنیا و  نمونه دولتی کوثر شهر تیران اعزام شدند.

مرزبان با اشاره به اهمیت حضور دانش آموزان در اردوهای راهیان نور، اذعان کرد: نسل جوان و نوجوان با حضور در مکان های نبرد حق علیه باطل در جنوب کشور آشنایی بیشتری با فرهنگ ایثار و شهادت پیدا کرده و به شهدا نزدیک تر می شوند.
وی افزود: دشمنان ایران اسلامی حملات زیادی را به فرهنگ و اعتقادات مردم دارد که برگزاری این گونه اردوهای زیارتی سیاحتی می تواند در تعمیق باورهای دینی، ارزش های اسلامی و افزایش بصیرت دانش آموزان بسیار موثر باشد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار