• کدخبر: 56644
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  • چاپ خبــر
دبیر ستاد اربعین تیران و کرون خبر داد؛

میزبانی موکب های تیران و کرون از زائران حسینی در مسیر بازگشت

دبیر ستاد اربعین تیران و کرون با بیان اینکه شهرستان تیران و کرون در مسیر تردد زائران حسینی قرار دارد، گفت: موکب هایی برای پذیرایی از زائران حسینی در مسیر بازگشت زائران پس از ایام اربعین در محور داران به تیران برپا خواهد شد.

حجت الاسلام حسن عباسی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به تشکیل ستاد اربعین شهرستان تیران و کرون برای اولین سال، اظهار کرد:این ستاد با حضور پنج کمیته مربوطه متشکل از دستگاه های اداری شهرستان ضمن تشکیل جلسات متعدد برنامه ریزی لازم را برای ویژه برنامه های این مناسبت مهم مذهبی انجام داده است. دبیر ستاد اسکان تیران و کرون با بیان اینکه شهرستان تیران و کرون در مسیر تردد زائران حسینی قرار دارد، گفت: موکب هایی برای پذیرایی از زائران حسینی در مسیر بازگشت زائران پس از ایام اربعین در محور داران به تیران برپا خواهد شد. وی تصریح کرد: مساجد و محل های اسکان مسافران در این ایام آماده پذیرایی از زائران می شوند که جلساتی برای هماهنگی این برنامه با حضور دهیاران و هیئت امنای مساجد برگزار و توجیهات لازم داده می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تیران و کرون ثواب پذیرایی از زائران حسینی، خاطرنشان کرد: خیران شهرستان تیران و کرون با برپایی موکب هایی در شهر کربلا زیر نظر ستاد عتبات عالیات از زائران و مجاوران حرم مطهر امام حسین علیه السلام و حضرت عباس علیه السلام پذیرایی می کنند.

عباسی حضور میلیونی مردم در پیاده روی اربعین را نماد وحدت مسلمانان جهان دانست و یادآور شد: حدود ۵۰۰ نفر از شهرستان تیران و کرون سال گذشته در این همایش عظیم حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم های متعدد در این ایام در تیران و کرون، گفت: کاروان عزاداری اربعین حسینی در شهر تیران همزمان با روز اربعین حسینی از ساعت ۹ و سی دقیقه صبح از محل شهدای گمنام به سمت امامزاده احمد علیه السلام تیران حرکت کرده و مراسم ویژه عزاداری برگزار خواهد شد .

انتهای پیام

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار