• کدخبر: 57351
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۴۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۷
  • چاپ خبــر
مدیرعامل انجمن خیرین سلامت شهرستان خبر داد؛

اهدای اعضای جوان ۲۵ ساله خرمنانی به ۳ بیمار زندگی دوباره بخشید

مدیرعامل انجمن خیرین سلامت و حمایت از بیماران خاص تیران و کرون گفت: اعضای بدن جوان 25 ساله خرمنانی با رضایت خاضعانه‌ خانواده‌ ایثارگر وی به ۳ بیمار نیازمند، زندگی دوباره بخشید.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون طاهره استکی اهدای عضو را اهدای زندگی دوباره به دیگران دانست و اظهار کرد: پیوند اعضای بدن جوان ۲۵ ساله که بر اثر خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شده بود به ۳ بیمار نیازمند، زندگی دوباره بخشید.

مدیرعامل انجمن خیرین سلامت و حمایت از بیماران خاص تیران و کرون گفت:  تلاش پزشکان و تیم درمانی برای نجات جان رسول لطف اللهی جوان ۲۵ ساله اهل روستای خرمنان بی نتیجه ماند و کبد و دو کلیه وی روز گذشته در بیمارستان الزهرای اصفهان اهدا شد.

وی تصریح کرد: رضایت خاضعانه‌ خانواده‌ ایثارگر این جوان برای اهدای اعضای حیاتی بدن وی به بیماران نیازمند موجب حفظ کانون گرم سه خانواده دیگر شده که قطعا در نزد خداوند دارای اجر و ثواب بسیاری است.

استکی با بیان اینکه این جوان به جمع نام آوران اهدای عضو شهرستان پیوست، اذعان کرد: ملت ما در روزهای سخت به کمک همنوعان خود می‌آیند و ارتقاء فرهنگ اهدای عضو بدون تردید می‌تواند به تعداد زیادی از بیماران کمک کرده و حیاتی دوباره به آنها ببخشد.

مدیرعامل انجمن خیرین سلامت و حمایت از بیماران خاص تیران و کرون افزود: همه افراد جامعه با دریافت کارت اهدای عضو می توانند پس از مرگ خود جان دیگری را به بیماران نیازمند بخشیده و قدمی در راه انجام امور خیر بردارند.

بنابر اعلام سایت مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان کبد اهدایی نامبرده در بیمارستان نمازی شیراز و بقیه اعضا در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) به بیماران در لیست انتظار، پیوند شد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

برای دریافت کارت اهدای عضو اینجا کلیک کنید.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار