سفیر تیران و کرون

اهدای اعضای جوان ۲۵ ساله خرمنانی به ۳ بیمار زندگی دوباره بخشید

کدخبر: 57351
آذر ۷, ۱۳۹۶ در ساعت ۸:۴۶ ب.ظ

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون [1] طاهره استکی اهدای عضو را اهدای زندگی دوباره به دیگران دانست و اظهار کرد: پیوند اعضای بدن جوان ۲۵ ساله که بر اثر خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شده بود به ۳ بیمار نیازمند، زندگی دوباره بخشید.

مدیرعامل انجمن خیرین سلامت و حمایت از بیماران خاص تیران و کرون گفت:  تلاش پزشکان و تیم درمانی برای نجات جان رسول لطف اللهی جوان ۲۵ ساله اهل روستای خرمنان بی نتیجه ماند و کبد و دو کلیه وی روز گذشته در بیمارستان الزهرای اصفهان اهدا شد.

وی تصریح کرد: رضایت خاضعانه‌ خانواده‌ ایثارگر این جوان برای اهدای اعضای حیاتی بدن وی به بیماران نیازمند موجب حفظ کانون گرم سه خانواده دیگر شده که قطعا در نزد خداوند دارای اجر و ثواب بسیاری است.

استکی با بیان اینکه این جوان به جمع نام آوران اهدای عضو شهرستان پیوست، اذعان کرد: ملت ما در روزهای سخت به کمک همنوعان خود می‌آیند و ارتقاء فرهنگ اهدای عضو بدون تردید می‌تواند به تعداد زیادی از بیماران کمک کرده و حیاتی دوباره به آنها ببخشد.

مدیرعامل انجمن خیرین سلامت و حمایت از بیماران خاص تیران و کرون افزود: همه افراد جامعه با دریافت کارت اهدای عضو می توانند پس از مرگ خود جان دیگری را به بیماران نیازمند بخشیده و قدمی در راه انجام امور خیر بردارند.

بنابر اعلام سایت مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان کبد اهدایی نامبرده در بیمارستان نمازی شیراز و بقیه اعضا در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) به بیماران در لیست انتظار، پیوند شد.

[2]

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون [1]

برای دریافت کارت اهدای عضو اینجا  [3]کلیک کنید.


[1] به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون: http://safiretiran.ir/

[2] تصویر: http://safiretiran.ir/uploads/2017/11/photo_2017-12-01_20-45-53-1.jpg

[3] اینجا : http://ehda.ir/