• کدخبر: 57753
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
  • چاپ خبــر
مسئول سینما سلام در تیران و کرون:

افتتاح سینما سلام در تیران و کرون/ تداوم اکران فیلم های سینمایی همکاری مردم و مسئولان را می طلبد

مسئول سینما سلام در تیران و کرون گفت: فیلم های پینوکیو، عامو سردار و ریسلی، قهرمانان کوچک، زرد و دریاچه ماهی در این هفته در تیران اکران خواهد شد و در صورت استقبال مردم فیلم سینمایی خالتور آماده اکران در هفته های آینده می شود.

به گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون احمد مهری با اشاره به راه اندازی سینما سلام در تیران و کرون، اظهار کرد: طرح سینما سلام به منظور پخش موقت فیلم های در حال اکران در سینماهای سراسر کشور در شهرستان های بدون سینما، از طرف تهران و با حمایت سازمان سینمایی کشور،انجمن تهیه کنندگان کشور، بنیاد فارابی راه اندازی شده است.

مسئول سینما سلام در تیران و کرون گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی این سینما در شهرستان از ۹ ماه پیش در تهران شروع شد و پس از پیگیری های مکرر با اکران فیلم پینوکیو سینما سلام رسما کار خود را در تیران آغاز کرد.

وی تصریح کرد: اکران فیلم در یک هفته از هر ماه انجام خواهد شد که فعلا به دلیل در اختیار بودن سرور با مهیا بودن شرایط و استقبال مخاطبان در هر زمانی امکان اکران فیلم وجود دارد.

مهری یادآور شد: فیلم های پینوکیو، عامو سردار و ریسلی، قهرمانان کوچک، زرد و دریاچه ماهی در این هفته اکران خواهد شد و در صورت استقبال مردم فیلم سینمایی خالتور آماده اکران در هفته های آینده می شود.

مسئول سینما سلام  با بیان اینکه اکران فیلم ها به صورت آرمایشی در فرهنگسرای شهرداری تیران انجام می شود، گفت: پخش با کیفیت فیلم های سینمایی نیاز به مکانی مجهز و مخصوص دارد که تهیه بودجه و امکانات مورد نیاز، همکاری مسئولان شهرستان را می طلبد.

مهری ضمن تشکر از همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری و فرهنگسرای شهرداری و سایر مسئولان، خاطرنشان کرد: مردم تیران و کرون همیشه در امور هنری استقبال خوبی را از خود نشان داده اند و ادامه روند اکران فیلم های سینمایی در شهرستان هم بستگی به استقبال آن ها خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شروع هر کاری با سختی همراه خواهد بود، اظهار کرد: همکاری و یاری مردم در این زمینه موجب بهبود کیفیت برنامه و ادامه آن در آینده می شود.

مسئول سینما سلام یادآور شد: این سینما با عنوان سینما تاک در شهرستان آغاز به کار کرده و هزینه بلیط برای هر نفر ۵ هزار تومان و برای مدارس و مددجویان بهزیستی هر نفر ۳ هزار تومان است.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار