• کدخبر: 57858
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
  • چاپ خبــر
امام جمعه رضوانشهر:

نمایندگان مجلس در تصویب لایحه های بودجه ۹۷ دقت کنند/ مقابله با تهدیدهای فضای مجازی مستلزم جهادی مضاعف است

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به تحویل لایحه بودجه ۹۷ توسط دولت به مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان باید دقت بیشتری در تصویت لایحه های این بودجه داشته باشند چرا که میزان اعتبار و بودجه برای هر بخش طی سال آینده، مشخص شده و مستقیم با زندگی مردم در ارتباط است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  حجت الاسلام شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر با اشاره به شهادت آیت الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، اظهار کرد: روحانیون و دانشجویان نقش موثر و مهمی را در انقلاب اسلامی و امور کشور بر عهده دارند و وحدت این دو موجب پیشرفت ایران اسلامی خواهد شد.

حجت الاسلام محمد شیاسی با بیان آداب و رسوم قدیمی مردم در شب یلدا، گفت: شب یلدا که بلندترین شب سال است فرصت مناسبی برای تفکر در عظمت خلقت  عبادت خداوند است که باید در کنار مهمانی های خانوادگی به این امر نیز توجه شود.

وی با اشاره به تحویل لایحه بودجه ۹۷ توسط دولت به مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان باید دقت بیشتری در تصویت لایحه های این بودجه داشته باشند چرا که میزان اعتبار و بودجه برای هر بخش طی سال آینده، مشخص شده و مستقیم با زندگی مردم در ارتباط است.
امام جمعه رضوانشهر افزود: افراد تحصیل کرده زیادی در کشور بیکار هستند که لایحه بودجه باید به امر اشتغال زایی توجه ویژه ای داشته باشد و راه حلی را برای حل این معضل مهم ارائه دهد.

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه برخی فضای مجازی را تهدید و برخی فرصت می دانند، یادآور شد: این فضا به نوعی به فضایی حقیقی تبدیل شده و  اکثریت مردم از آن استفاده می کنند که باید دقت زیادی نسبت به مطالب منتشر شده در آن صورت گیرد.

وی با اشاره به اهمیت مقابله با تهدید های فضای مجازی، خاطرنشان کرد: پاسخ به شبهات منتشر شده در شبکه های اجتماعی و جلوگیری از تهدیدات به وجود آمده، جهاد و همت مضاعفی را می طلبد که باید برای آن وقت گذاشت و جوابی منتقی پیدا کرد.

امام جمعه رضوانشهر ادامه داد: باید از این فضای مجازی به نفع اسلام و‌ دین استفاده کرد تا زمینه شکست دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران فراهم شود.

حجت الاسلام شیاسی تصمیم ترامپ در رابطه با  تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی به سرزمین قدس را موجب فروپاشی رژیم صهیونیستی دانست و اذعان کرد: جهان اسلام با کارشکنی های استکبار جهانی هوشیارتر و آگاه تر شده است.

وی با بیان اینکه کلید غلبه بر دشمنان اسلام آزادی فلسطین است، گفت: قطعا با اتحاد مسلمانان جهان شاهد از بین رفتن غده سرطانی اسرائیل خواهیم بود.

امام جمعه رضوانشهر با توصیه به رعایت الگوی مصرف، خاطرنشان کرد: مصرف بهینه حامل های انرژی از جمله آب، برق و گاز با توجه به سرمای هوا و کمبود بارش های پاییزه اهمیت زیادی دارد و اسراف هم از جمله گناهان بزرگ محسوب می شود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار