• کدخبر: 58264
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۱۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲
  • چاپ خبــر
در جلسه ستاد 9 دی و دهه فجر مطرح شد؛

ضرورت ایجاد تنوع در برنامه های انقلابی/ مسئولان از تمام ظرفیت خود برای گرامیداشت حماسه نهم دی و دهه فجر بهره گیرند

فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: ایجاد تنوع در برنامه های انقلابی و حضور اقشار مختلف در این صحنه، موجب ایجاد انگیزه و ترغیب بیش تر مردم برای حضور در این گونه برنامه ها شده که باید برنامه ریزی مناسب برای آن انجام شود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون اولین جلسه ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی و دهه فجر صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان در فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.

فرماندار تیران و کرون ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی و دهه فجر، اظهار کرد: استقلال و امنیت کنونی کشور حاصل خون شهیدان و  رشادت های مردم در دوران انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و پس از آن است و باید تلاش زیادی برای پاسداشت خون شهدا انجام شود.

علی رحمانی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی های مناسب برای گرامیداشت این ایام، گفت: مسئولان شهرستان تلاش خود را برای خدمت به مردم و کسب رضایت آن ها انجام داده و فعالیت خوبی هم در ایام دهه فجر و نهم دی ماه داشته باشند.

وی برگزاری برنامه های مردمی در این مناسبت ها را امری مهم دانست و افزود: ایجاد تنوع در برنامه های انقلابی و حضور اقشار مختلف در این صحنه، موجب ایجاد انگیزه و ترغیب بیش تر مردم برای حضور در این گونه برنامه ها شده که باید برنامه ریزی مناسب برای آن انجام شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان با اشاره به اهمیت حماسه ۹ دی، اظهار کرد: حضور حماسی مردم در صحنه های مختلف، انقلاب را بیمه کرده و کشور را از آسیب ها و تهدیدهای پیش رو محافظت می کند.

اسماعیل میری گرامیداست دهه بصیرت و حماسه نهم دی ماه را ضروری دانست و یادآور شد: مراسم گرامیداشت این حماسه عظیم با حضور مردم و مسئولان شهرستان روز پنجشنبه هفتم دی ماه همزمان با مراسم هفتمین روز خاکسپاری شهید مدافع حدم قاسم رضایی از ساعت ۱۴ و ۳۰ در حسینیه ارشاد تیران برگزار می شود.

وی افزود: مسئولان ادارات شهرستان ویژه برنامه های مناسبی را در این ایام با حضور کارکنان خود در ارگان های دولتی برگزار و نسبت به بررسی ابعاد این حماسه عظیم اقدام کنند و در خطبه های نماز جمعه به این امر پرداخته شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان با بیان اینکه جوانان زیادی با ابعاد و اهمیت انقلاب اسلامی آشنایی ندارند، خاطرنشان کرد: تبیین رشادت و افتخارآفرینی مردم، حماسه آفرینی شهدا و جایگاه بنیانگذار کیبر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تاثیر خوبی در افزایش اطلاعات و آگاهی نسل جوان دارد.

میری ادامه داد: مردم و مسئولان شهرستان با همه ظرفیت و توان خود به میدان آمده و حمایت خود را از انقلاب و نظام اسلامی در حد مطلوب به نمایش بگذارند.

وی با اشاره به برگزاری دومین جلسه ستاد دهه فجر در ۱۳ دی ماه، یادآور شد: کمیته های مرتبط با ادارات شهرستان برنامه های پیشنهادی خود به مناسبت دهه فجر را مشخص کرده و اعلام کنند.

در این جلسه مقرر شد نماز وحدت ادارات شهرستان همزمان با روز نهم دی ماه با حضور کارکنان ادارات در مسجد سید الشهدا برگزار شود.

در ادامه جلسه مسئولان ادارات به بیان نظرات و ویژه برنامه های خود به مناسبت حماسه نهم دی و دهه فجر پرداختند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار