• کدخبر: 58285
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۳
  • چاپ خبــر
مدیرعامل شرکت تعاونی کامیون داران بخش کرون:

کامیون های بخش کرون با راه اندازی مجتمع خدماتی رفاهی غرب استان اصفهان ساماندهی می شوند

مدیرعامل شرکت تعاونی کامیون داران بخش کرون با اشاره به پیگیری ساخت ترمینال و مجتمع خدماتی رفاهی در این منطقه، گفت: ساماندهی کامیون ها در یک ترمینال علاوه بر جلوگیری از ورود وسایل نقلیه سنگین در روستاها و از بین رفتن زیر ساخت ها، خطرات جانی، ترافیک و آلودگی صوتی را کاهش می دهد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  محمدعلی هادی در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: شرکت تعاونی خود راننده کامیون داران بخش کرون در سال ۱۳۹۲ با هدف ساماندهی کامیون های بخش کرون و با همکاری مسئولان بخش و شهرستان تاسیس شد و اکنون در حال پیگیری احداث ترمینال و مجتمع خدماتی رفاهی برای کامیون ها است.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی خود راننده کامیون داران بخش کرون گفت: تعداد ۹۰۰ دستگاه کامیون سبک و سنگین از وزن ۹ تا ۴۰ تن در بخش کرون وجود دارد که در داخل و خارج از کشور در جاده های ترانزیتی فعالیت می کنند و قسمتی از چرخ اقتصاد کشور توسط آن ها گردانده می شود.

وی با اشاره به اهمیت ساخت ترمینال برای این کامیون ها، تصریح کرد: ساماندهی کامیون ها در یک ترمینال علاوه بر جلوگیری از ورود وسایل نقلیه سنگین در روستاها و از بین رفتن زیر ساخت ها، خطرات جانی، ترافیک و آلودگی صوتی را کاهش می دهد.

هادی با بیان اینکه ساخت مجتمع خدماتی رفاهی در محور ترانزیتی غرب استان اصفهان، احتیاجات مسافران و رانندگان این جاده پرتردد را تحت پوشش قرار خواهد داد، خاطرنشان کرد: ۸۰ درصد پیگیری های تاسیس این مجتمع خدماتی رفاهی در ۵ هکتار زمین در محور تیران به داران انجام شده و پیگیری برای ۵ هکتار زمین دیگر هم در حال انجام است.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی خود راننده کامیون داران بخش کرون یادآور شد: خدمت رسانی ترمینال به کامیون داران موجب صرفه جویی در وقت و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان می شود.

وی با بیان اینکه فقط ۴۰۰ کامیون تا کنون عضو این شرکت شده اند، گفت: ساخت ترمینال و مجتمع  پس از تکمیل مراحل مقدماتی، آغاز خواهد شد که قطعا همکاری کامیون داران در خرید سهام خود، موجب تسریع در پیگیری امور می شود.

هادی ضمن درخواست توجه بیش تر مسئولان به مشکلات کامیون داران، خاطرنشان کرد: رانندگان کامیون برای انجام امور درمانی خود و مراجعه به شهرستان های اطراف با مشکل رفت آمد و اتلاف وقت زیادی مواجه هستند که قطعا راه اندازی زودتر مرکز تامین اجتماعی شهرستان رفاه بیشتر آن ها را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار