• کدخبر: 58592
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه رضوانشهر:

پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی راه نجات کشور از مشکلات/ اغتشاش گران به دنبال ایجاد آشوب در جامعه بودند

امام جمعه رضوانشهر راه نجات کشور از مشکلات را پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور دانست و گفت: کشورهای غربی تلاشی برای حل مسائل ایران اسلامی نخواهند کرد و مسئولان کشور باید مشکلات را جدی گرفته و نسبت به حل آن ها راهکارهایی اساسی را عملی کنند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  حجت الاسلام محمد شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر با اشاره به سالروز کشف حجاب توسط رضاخان، اظهار کرد: مردم مسلمان ایران اسلامی با این دستور رضاشاه به مخالفت پرداخته و قیام خونین مردم در مسجد گوهرشاد به دنبال اعتراص به همین قانون ضد اسلامی شکل گرفت.

امام جمعه رضوانشهر  قیام مردم قم در سال ۱۳۵۶ را گرامی داشت و اذعان کرد: این قیام در ۱۹ دی نقطه عطفی در نهضت اسلامی مردم ایران بود که با کلید زدن جرقه انقلاب اسلامی، باعث پیروزی اسلام بر غاصبان و دشمنان شد.

وی با اشاره به آشوب های اخیر ایجاد شده در برخی از نقاط کشور، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی از ابتدای انقلاب نقشه ها و توطئه های زیادی را برای شکست و فروپاشی جمهوری اسلامی طراحی کرده اند که ولایت فقیه همیشه این دسیسه ها را خنثی کرده است.

حجت الاسلام شیاسی سخنان امام راحل و رهبر معظم انقلاب را راهگشا در همه مسائل کشور دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود پیرامون اغتشاشات بیان فرمودند که مطالب خود را در آینده نزدیک ایراد می کنند و همه ما منتظر شنیدن سخنان ایشان هستیم چرا که بیانات امام خامنه ای مدظله فصل الخطاب امور کشور است.

امام جمعه رضوانشهر ضمن تقدیر از مسئولانی که برای خدمت به مردم تلاش می کنند، یادآور شد: وضعیت معیشت مردم و مسائل اقتصادی اهمیت زیادی در کشور دارد که رهبر معظم انقلاب هم بارها نسبت به آن تاکید کرده اند.

وی راه نجات کشور از مشکلات را پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور عنوان کرد و افزود: کشورهای غربی تلاشی برای حل مسائل و مشکلات ایران اسلامی نخواهند کرد و مسئولان کشور باید ضمن امید نداشتن به آن ها، مشکلات کشور را جدی گرفته و نسبت به حل آن ها راهکارهایی اساسی را عملی کنند.

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه حل مشکلات مردم از دروازه امنیت می‌گذرد، گفت: ۷۰ درصد توطئه های دشمن از طریق فضای مجازی و با بکار گیری عناصر نفوذی و هدایت از خارج مرزها صورت می گیرد که مسئولان باید نظارت بیش تری بر فضای افسار گسیخته مجازی داشته باشند.

وی ادامه داد: بیش از ۴۵ میلیون نفر در ایران از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده می کنند که دشمنان به راحتی از طریق این فضا می توانند مطالبی خلاف واقع و ناپسند را به جوانان و نوجوانان که آینده سازان کشور هستند، القا کنند.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به سوء استفاده های دشمن از اعتراض های بحق مردم نسبت به مسائل اقتصادی، تصریح کرد: به فرموده امام راحل هر گاه دشمن به پشتیبانی و حمایت از فعالیتی خاص به پا خواست بدون شک باید در آن عمل شک کرد چرا که منافع اسلام و ایران را به خطر می اندازد.

وی افزود: اغتشاش گران مشکلات معیشتی و اقتصادی نداشته و با سر دادن شعارهای هنجار شکنانه به دنبال ایجاد آشوب در کشور بودند.
حجت الاسلام شیاسی خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی برای حفظ خاک و ناموس خود شهدای زیادی را تقدیم کرده اند و  با مشکلات اقتصادی مقابله کرده و از ارزش های دینی خود دفاع می کنند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار