• کدخبر: 58765
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۳۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • چاپ خبــر
فرمانده نیروی انتظامی تیران و کرون خبر داد؛

کشف ۱۵۰ تن خوراک غیربهداشتی دام در تیران و کرون/ پنج نفر دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تیران و کرون گفت: ماموران انتظامی شهرستان تیران و کرون در بازرسی از یک واحد تولید خوراک دام ۱۵۰ تن خوراک فاسد و‌ غیریهداشتی دام را کشف و پنج نفر را دستگیر کردند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون سرهنگ علی صادقی در گفت و گو با این پایگاه خبری با اشاره به مشکوک شدن نیروی انتظامی به یک واحد تولید خوراک دام، اظهار کرد: ماموران انتظامی تیران و کرون در بازرسی از یک این واحد، ۱۵۰ تن خوراک فاسد و‌ غیر یهداشتی دام را کشف و ضبط کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تیران و کرون با اشاره به دستگیری ۵ متهم در این پرونده، گفت: این عملیات پس از هماهنگی با مقام قضائی با همراهی ماموران شبکه بهداشت و دامپزشکی با ماموران نیروی انتظامی انجام شد.
وی تصریح کرد: متهمان پرونده پس از خرید خوراک دام، با افزودنی هایی مانند خاک، ماسه،  مواد شیمیایی و فاسد، حجم و وزن خوراک را افزایش داده و خوراک غیر بهداشتی و فاسدی را تولید می کردند.
سرهنگ صادقی با بیان اینکه متهمان برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند، خاطرنشان کرد: دامداران شهرستان نسبت به خرید خوراک برای دام های خود دقت بیشتری داشته باشند و فقط از مراکز مجاز و استاندارد خریداری کنند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان یادآور شد: همشهرستانی های محترم می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک از طریق تماس با تلفن ۱۱۰، موارد به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار