• کدخبر: 58797
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۵۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
  • چاپ خبــر
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون خبر داد؛

اعزام ۹۵ مددجوی کمیته امداد به اردوی زیارتی مشهد مقدس/ ۴۸۰ نفر در سال جاری زائر امام رضا(ع) شدند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون گفت: ۹5 نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد به همراه مادران عصر امروز از طریق منابع کمیته امداد با همکاری خیران به مدت پنج روز به مشهد مقدس اعزام شدند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  علی طالبی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره برگزاری برنامه های زیارتی و سیاحتی برای مددجویان، اظهار کرد: ۹۵ نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد به همراه مادران ظهر چهارشنبه از طریق منابع کمیته امداد با همکاری خیران به مشهد مقدس اعزام شدند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون مدت این اردوی زیارتی را ۵ روز اعلام کرد و گفت: مددجویان در این سفر معنوی چهار روز مهمان سفره با برکت امام رضا علیه السلام  توسط آستان قدس رضوی هستند و یک وعده هم در مهمان سرای حضرت دعوت شده اند.

وی این برنامه را پنجمین مرحله از اعزام خانواده های تحت حمایت به اردوی زیارتی مشهد مقدس طی سال جاری دانست و افزود: زائران امام رضا علیه السلام با قطار به این اردوی زیارتی اعزام شدند و هزینه ای بالغ بر ۲۴ میلیون تومان با همکاری حامیان طرح اکرام برای این سفر پرداخت شد.

طالبی تصریح کرد: ۴۸۰ مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون در سال جاری از طریق کمیته امداد و کمک های مردمی به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شده اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون خاطرنشان کرد: سفرهای زیارتی کربلای معلی، راهیان نور، مشهد مقدس و قم و جمکران در مناسبت های مختلف برای مددجویان کمیته امداد برگزار می شود.

مددجویان از طریق دو دستگاه اتوبوس تا راه آهن اصفهان اعزام شدند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار