• کدخبر: 58832
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۴۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه شهرستان تیران و کرون:

برخی کوتاهی ها باید جبران شود

امام جمعه شهرستان تیران و کرون گفت: کوتاهی برخی از مسئولان که به گلایه مندی مردم منجر شده است باید جبران شود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه های نماز جمعه تیران افزود: برخی مشکلات باید حل شود اما در عین حال بی توجهی نسبت به عملکرد مطلوب مسئولان در رده های مختلف به دور از انصاف است زیرا برخی مسئولان با دقت و صادقانه به مردم خدمت می کنند و نباید زحمات آن ها مورد بی مهری و انتقاد قرار گیرد.

وی تاکید کرد : دشمن این بار همانند گذشته به هدف خود نرسید زیرا مردم پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و با چنین پشتوانه ای دشمنان قادر به تحقق اهداف خود نخواهند بود.

وی ادامه داد: آل سعود، آمریکا و منافقین سه ضلع تشکیل دهنده فتنه امسال بودند که از بستر نارضایتی مردم برای براندازی نظام استفاده کردند و با تحریک احساسات برخی از افراد را به اغتشاش دعوت کردند اما مردم فتنه را خفه کردند.

حجت الاسلام رشیدیان همچنین به سالروز فرار شاه از ایران اشاره کرد و گفت: این اتفاق زمینه ساز امیدواری مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی شد وعاقبت دیکتاتوری و ظلم به مردم شکست و فرار است.

وی توهین به مقدسات، حکومت خشن و خفقان، وابستگی به کشورهای استکباری و بی توجهی به مردم و نبود پشتوانه مردمی را از جمله عوامل شکست حکومت شاه در ایران دانست و گفت: حکومت ها باید مشروعیت داشته باشند که ولایت فقیه که برگرفته از دستورات دینی است در راس حکومت جمهوری اسلامی قرار گرفته و به این نظام مشروعیت بخشیده است.

شهرستان تیران وکرون در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار گرفته است.

ایرنا

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار