• کدخبر: 59034
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه رضوانشهر:

مسئولان کشور باید مطالبات به حق مردم را جدی بگیرند/ هر مطلبی در فضای مجازی را باور نکنید

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب پیرامون مطالبات به حق مردم، گفت: روسای قوای سه گانه و مسئولان کشور باید مطالبات به حق مردم را جدی بگیرند چرا که کم توجهی به خواسته های مردم مشکلات زیادی را بوجود خواهد آورد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون حجت الاسلام محمد شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر با تبریک میلاد حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، اظهار کرد: زنان مسلمان و مومن باید این حضرت را الگویی برای خود قرار دهند چرا که ایشان نقشی اساسی در واقعه عاشورا و ماندگاری آن داشتند.

امام جمعه رضوانشهر  ضمن بیان زحمات حضرت زینب سلام الله علیها پس از واقعه عاشورا و اهمیت شغل پرستاری گفت: پرستاری از بیماران و به خصوص پدر و مادر دارای اهمیت زیادی است که قطعا توجه به آن موجب رحمت الهی و غفلت از آن سبب غضب خداوند خواهد شد.

وی با اشاره به نامگذاری روز ۲۹ دی ماه به نام روز هوای پاک، تصریح کرد: استفاده از هوای سالم تاثیر زیادی بر سلامت بدن دارد که با توجه به افزایش خودروها و آلاینده های زیست محیطی و کمبود بارش ها، باید فکری اساسی برای دستیابی به هوای سالم کرد.

حجت الاسلام شیاسی با بیان سخنان رهبر معظم انقلاب پیرامون مسائل مهم کشور، تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی در فضای مجازی تلاش زیادی برای انتشار مطالب خلاف واقع و شبهه افکنی می کنند که قطعا بسیاری از آن ها درست نیست.

وی ادامه داد: انجام تحقیق پیرامون صحت مطالب منتشر شده در فضای مجازی ضروری است و نباید هر مطلبی را در این فضا باور کرد.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب پیرامون مطالبات به حق مردم، یادآور شد: روسای قوای سه گانه و مسئولان کشور باید مطالبات به حق مردم را جدی بگیرند چرا که کم توجهی به خواسته های مردم مشکلات زیادی را بوجود خواهد آورد.

وی افزود: افزایش تولید و اشتغال و حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان باید در دستور کار دولت و مسئولان قرار گیرد.

حجت الاسلام شیاسی با اشاره به جان باختن ۳۲ نفر از خدمه نفتکش سانچی، خاطرنشان کرد: این افراد در راه خدمت به مردم جان خود را از دست داده و شهید شدند و علت دقیق وقوع این حادثه ناگوار هنوز مشخص نشده است.

امام جمعه رضوانشهر ضمن تسلیت رحلت حجت الاسلام مهدی مظاهری، گفت: این عالم بزرگوار خدمات گسترده ای را در امور مذهبی و خیریه در اصفهان انجام دادند و با ارتباط خوبی هم با علمای رضوانشهر داشتند.

وی ادامه داد: برپایی جلسات متعدد دعاهای ابوحمزه ثمالی، کمیل و ندبه، تاسیس مراکز خیریه، دانشگاه قرآن و دارالقران از جمله خدمات حجت الاسلام مظاهری می باشد و دعای خیر مردم بدرقه راه ایشان است.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار