• کدخبر: 59127
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۵۵ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
  • چاپ خبــر

افتتاح ساختمان اداری هیات فوتبال شهرستان/ پایه گذاری فوتبال ساحلی کشور از تیران و کرون آغاز شده است+ تصاویر

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان با اشاره به جایگاه تیران و کرون در فوتبال ساحلی، اظهار کرد: پایه گذاری فوتبال ساحلی کشور با توجه به پتانسیل های این شهرستان و وجود آقای علی نادری کاپیتان و سر مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور از تیران و کرون آغاز شده است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مراسم افتتاح ساختمان اداری هیات فوتبال شهرستان تیران و کرون ظهر امروز با حضور رئیس هیات فوتبال استان اصفهان، مردم و مسئولان شهرستان در محل ورزشگاه تختی برگزار شد.

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان در این مراسم با اشاره به جایگاه تیران و کرون در فوتبال ساحلی، اظهار کرد: پایه گذاری فوتبال ساحلی کشور با توجه به پتانسیل های این شهرستان و وجود آقای علی نادری کاپیتان و سر مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور از تیران و کرون آغاز شده است.

امیر مسعود هراتیان با اشاره به مشکلات کنونی تیم فوتبال ساحلی این شهرستان برای شرکت در مسابقات، گفت: حل مشکلات فوتبال ساحلی تیران و کرون و ورود تیم این شهرستان به لیگ برتر کشور نیازمند همکاری و تعامل بیشتری است که تدابیری در این زمینه اتخاذ شده است.

وی ادامه داد: برنامه ریزی اقتصادی برای تامین اعتبارات لازم در زمینه فوتبال استان از اولویت های فعالیت هیات فوتبال اصفهان است که قطعا با به ثمر رسیدن این مورد، بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.

رئیس هیات فوتبال تیران و کرون در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت های مردم و مسئولان از این هیات، تصریح کرد: ساختمان اداری هیات فوتبال تیران و کرون با زیر بنای ۳۰۰ متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۱۱۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

حمیدرضا دادخواه با بیان اینکه ساخت چنین ساختمانی در سطح شهرستان ها بی سابقه بوده است، گفت: این مجموعه دارای ۱۰ اتاق و یک سالن جلسات است که با مشارکت ورزشکاران و خیران توسط هیات فوتبال تیران و کرون احداث شده است.

وی ساخت این ساختمان اداری را زمینه ای برای رشد و توسعه فوتبال شهرستان و اتفاق خوبی در هیات فوتبال استان دانست و خواستار حمایت و همکاری همه جانبه مردم و مسئولان برای برداشتن قدم های بزرگ در این هیات شد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار