• کدخبر: 59321
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۵۲ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۶
  • چاپ خبــر
مدیر  آموزش و پرروش تیران و کرون:

آمادگی ۳ مدرسه در تیران برای اسکان مسافران نوروزی/ تا کنون ۳۵۰ نفر پذیرش شده اند

مدیر  آموزش و پرروش تیران و کرون گفت: سه مدرسه در تیران و کرون برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده و تا کنون حدود 350 مسافر در این مدارس پذیرش شده اند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  علیرضا مرزبان در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن بیان فعالیت های این اداره در ایام نوروز، اظهار کرد: آموزش و پرورش تیران و کرون با آماده سازی ۳۰ کلاس در ۳ مدرسه به همراه امکانات اولیه از ۲۷ اسفند تا ۱۳ فروردین پذیرایی از مسافران نوروزی را بر عهده دارد.

مدیر  آموزش و پرروش تیران و کرون گفت: آموزش و پرورش به عنوان محل ستاد اسکان به صورت شبانه روزی با حضور یک نفر از کارشناسان اداره به عنوان مسئول شیفت، مسافران نوروزی را پذیرش می کند.

وی با بیان اینکه تاکنون حدود ۳۵۰ مسافر در شهرستان اسکان داشته اند، افزود: دبیرستان حاج محمد بهنیا واقع در خیابان شهید غلامرضا امینی، هنرستان دکتر حسابی در خیابان قیام و دبیرستان حاج احمد بهنیا واقع در بلوار امام رضا علیه السلام جنب اداره بهزیستی در شهر تیران با امکاناتی از جمله فرش، یخچال، تلویزیون و گاز برای پذیرایی از مسافران نوروزی تعیین شده اند.

مرزبان با اشاره به آماده سازی مدارس برای عموم مردم، یادآور شد: پذیرش مسافران نوروزی از طریق سایت اسکان امکان پذیر بوده و هزینه اقامت طبق دستورالعمل هماهنگ حساب می شود.

مدیر  آموزش و پرروش تیران و کرون خاطرنشان کرد: تعداد ۷۱۷ نفر در قالب ۱۴۴ خانوار سال گذشته از امکانات رفاهی و خدمات اسکان در مدارس شهرستان تیران و کرون استفاده کردند که ۴۲۷ نفر از آن ها فرهنگی و ۲۹۰ نفر دیگر عموم مردم بودند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار