• کدخبر: 59328
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۰۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۶
  • چاپ خبــر
امام جمعه تیران:

هیچ مشکلی در منطقه بدون جلب نظر ایران قابل حل نیست

امام جمعه تیران با بیان اینکه ایران به قدرت جهانی تبدیل شده است، گفت: هزینه سازش با دشمنان بیش از ایستادگی در مقابل آنها است و هیچ مشکلی در منطقه بدون جلب نظر ایران قابل حل نیست و ایران در منطقه جزیره ای امن و با ثبات است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون   به نقل از ایسنا، حجت الاسلام حسین رشیدیان در خطبه دوم نماز جمعه شهر تیران اظهار کرد: ۹۰درصد واردات کشور از طریق گمرک انجام می شود و اگر می خواهیم اقتصاد سالمی داشته باشیم باید سلامت در حوزه گمرک رعایت شود.

وی افزود: ورود کالاهای قاچاق به تولید داخل ضربه می زند و کسانی باید در گمرک خدمت کنند که با پول قابل جابه جا شدن نباشند، زیرا این جایگاه جایگاه خطرناکی است و اگر در این حوزه لغزشی وارد شود جبران آن سخت است .

امام جمعه تیران و کرون ادامه داد: باید در فضای مجازی کار شود. این فضا وقت قابل ملاحظه ای از مردم را گرفته است و اگر کنترل و نظارت نشود پیامدهای خوبی ندارد و برخورد حذفی و سلبی با این مسائل جواب نمی دهد و این مسائل نیاز به آگاه سازی دارد و دولت مردان نیز باید در این حوزه نظارت و مدیریت کنند و تعلل نکنند.

حجت الاسلام رشیدیان تصریح کرد: این تهدید می تواند یک فرصت باشد البته اگر درست استفاده شود و باید فضای مجازی در اختیار گفتمان دینی و اخلاقی قرار گیرد تا زمینه ساز پیشرفت و آگاهی بخشی شود.

امام جمعه شهر تیران گفت: امام (ره) به دو دلیل خدا محوری و مردم داری بود که پیروز شد و مردم پیرو امام راحل بودند و اگر این دو نبود انقلاب اسلامی به پیروزی نمی رسید .

وی تصریح کرد: سال ۱۳۹۶ سال قدرت نمایی ایران در دنیا بود که نمونه های آن نابودی داعش، اقتدار حزب الله در لبنان، پیروزی عراق در مقابله با داعش، موفقیت های یمنی ها و شکست طرح پایتختی قدس اسرائیل بود.

حجت الاسلام رشیدیان اضافه کرد: هزینه سازش با دشمنان بیش از ایستادگی در مقابل آن ها است و امروزه ایران از یک قدرت منطقه ای به یک قدرت جهانی تبدیل شده است و هیچ مشکلی در منطقه بدون جلب نظر ایران قابل حل نیست و ایران در منطقه جزیره ای امن و با ثبات است

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار