• کدخبر: 59442
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۱۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
  • چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون:

کسب رتبه برتر استانی اداره ورزش و جوانان تیران و کرون/ ۳۹ برنامه ورزشی در سی و نهمین سالگرد انقلاب برگزار می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون گفت: واحد فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان تیران و کرون در ارزیابی های استانی رتبه برتر را بدست آورد که این موفقیت حاصل تلاش همکاران، هیئت های ورزشی و انجمن های مردم نهاد جوانان است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مهدی مرادیان در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: واحد فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان تیران و کرون در ارزیابی های استانی رتبه برتر را بدست آورد و این موفقیت حاصل تلاش همکاران، هیئت های ورزشی و انجمن های مردم نهاد جوانان است که با برنامه ریزی های خوب تلاش خود را برای ارتقای ورزش در جامعه انجام می دهند.

مدیریت نیروی جوان  سبب رشد و ترقی جامعه خواهد شد

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون، جوانان را سرمایه های کشور خواند و گفت: جوانان به عنوان بزرگ ترین نیروی کار می توانند گام های بزرگی را برای آبادانی و شکوفایی جامعه بردارند و بدون شک مدیریت نیروی جوان  سبب رشد و ترقی آن جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد ۹ سمن (انجمن مردم نهاد) با استفاده از نیروی های متخصص جوانان در این شهرستان راه اندازی شده است، تصریح کرد: این سمن ها در زمینه های علمی، فرهنگی، گردشگری و اجتماعی فعالیت می کنند.

مرادیان یادآور شد: اداره ورزش و جوانان با توجه به فعالیت موثر این انجمن ها در حال تجهیز دفتری به نام سمن سری جوانان در ورزشگاه تختی است که در آینده ای نزدیک مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.

کسب  رتبه برتر اداره ورزش و جوانان در زمینه آموزش

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون با اشاره به رتبه برتر این اداره در زمینه آموزش، افزود: شهرستان تیران و کرون در زمینه آموزش و برگزاری دوره های متعدد مربی گری، داوری، کارگاه های دانش افزیی برای بالا بردن سطح و ارتقای دانش مربیان و ورزشکاران بیش از ۱۲ دوره را با حضور مدرسان مجرب از فدراسیون های ورزشی  برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه هیئت های ورزشی تیران و کرون رتبه دوم استان را کسب کرده اند،تصریح کرد:  ۳۴ هیئت ورزشی فعال در تیران و کرون در رشته های مختلف و متعدد مشغول به فعالیت هستند که تلاش آن ها برای ارتقای سطح ورزش در شهرستان جای تقدیر دارد.

مرادیان با اشاره به انجام پیگیری پیرامون ساخت خانه جوان در این شهرستان و لزوم همکاری مسئولان در این مورد، گفت: در صورت واگذاری ۵۰۰ متر مربع زمین جهت ساخت خانه جوان به اداره ورزش و جوانان، پیگیری از طریق استان برای ساخت این خانه جوان انجام خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون تصریح کرد: جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان به صورت مرتب در موضوع های مختلف مربوط به جوانان از جمله اوقات فراغت، ازدواج، آسیب های اجتماعی، فضای مجازی و هویت در شهرستان تیران و کرون برگزار می شود.

وی  با اشاره به کمبود اعتبارات و مشکلات اداره ورزش و جوان برای حمایت از جوانان خواستار همکاری و تعامل بیشتر ارگان های دولتی با انجمن های مردم نهاد شد.

۳۹ برنامه ورزشی و فرهنگی به مناسبت سی ‌نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود

مرادیان ضمن تبریک  چهلمین بهار آزادی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: جوانان باید همانند نسل گذشته با گذشت و ایثار از انقلاب اسلامی دفاع کنند  که در این زمینه کارگروه تخصصی جوانان شهرستان با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های امام خمینی (ره) تشکیل شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون با اشاره به برگزاری ۳۹ برنامه به مناسبت سی ‌نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: برنامه های فرهنگی و ورزشی در قالب المپیاد ورزشی جوانان با شعار جوان نشاط و‌سلامتی برگزار می شود که افتتاحیه این المپیاد روز دوازدهم بهمن ماه انجام می شود.
وی افزود: پنج خانه ورزش روستایی تجهیز و در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد که همکاری دهیاران و‌ بخشداران در این زمینه جای تقدیر دارد.
مرادیان خاطرنشان کرد: نشست های بصیرتی، غباروبی گلزارهای شهدا، برپایی مسابقات ورزشی،  نمایشگاه، ایستگاه معاینه رایگان بیماران نیازمند، صعود زمستانه به قله دماوند و دیدار با خانوداه شهدا و‌ جانبازان ورزشکار از جمله برنامه های دیگر در دهه فجر است.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار