• کدخبر: 59513
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۴۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
  • چاپ خبــر
در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مطرح شد؛

ابلاغ طرح تقسیم کار ملی برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی جوانان

دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی به ریاست رحمانی فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون، دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با موضوع کاهش آسیب های اجتماعی به ریاست رحمانی فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
در این جلسه ابتدا مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان در خصوص آسیب های اجتماعی جوانان و طرح تقسیم کار ملی برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی جوانان بیان داشت که این طرح از سوی شواری اجتماعی وزارت کشور ابلاغ گردیده است، آسیب های اجتماعی دسته بندی شده و برای هر آسیب اجتماعی یک دستگاه اصلی و تعدادی دستگاه معین و همکار تعیین گردیده است که باید با برنامه ریزی منظم و دقیق نسبت به تشکیل جلسات با تلاش و جدیت هر چه بیشتر در کاهش و رفع این آسیب ها بکوشیم.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اذعان داشت که فعالیت دستگاه های همکار در این زمینه چیزی فراتر از وظایف ذاتی آن ها نمی باشد و انشالله بتوانیم با هم فکری اقدامات موثری در این خصوص انجام دهیم. به دستور کار جلسه پرداخت.
در ادامه فولادی رئیس اداره راه و شهرسازی در مورد مصوبه جلسه قبلی ستاد مبنی بر انجام مراحل واگذاری زمین جهت تاسیس خانه جوان شهرستان گزارش خود را ارائه کرد.
پس از آن فروزان کارشناس امور فرهنگی و جوانان به ارائه پاورپوینتی که در خصوص آسیب های اجتماعی جوانان و راهکارهای کاهش این آسیب ها تهیه کرده بود پرداخت و هر دستگاه نیز گزارش فعالیت های خود را در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی بیان نمود.

رحمانی فرماندار شهرستان بیان داشت که با توجه به این که تمامی دستگاه ها مدعی انجام فعالیت در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی هستند اما متاسفانه میزان آسیب های اجتماعی روز به روز، رو به افزایش است. با توجه به این موضوع دستگاه ها موظف شدند که گزارش فعالیت های خود در زمینه آسیب های اجتماعی را به دبیرخانه ستاد ارسال نمایند و اشکالات و نواقص کار خود را مشخص کنند و در جلسه بعدی ستاد ساماندهی امور جوانان مطرح شود تا کارها کاربردی و آمارها تحلیل شود و نقاط ضعف برطرف و نقاط مثبت تقویت شود.
در نهایت مهدیزاده نماینده کانون نسل جوان فردا و دبیر مجمع جوانان استان، گزارشی در خصوص شرکت در مجمع جوانان کشور ارائه کرد و در خصوص آسیب های اجتماعی جوانان مطالب مفیدی را بیان داشت.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار