• کدخبر: 59601
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۲۶ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
  • چاپ خبــر
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون خبر داد؛

همراهی کمیته امداد با مددجویان در دهه فجر/ ۱۰۰ نفر از ایتام با حمایت حامیان طرح اکرام به مشهدمقدس اعزام شدند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون گفت: همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه های مختلفی ویژه مددجویان توسط این اداره برگزار می شود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  علی طالبی در گفتگو با این پایگاه خبری با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) اظهار کرد: مردم ایران اسلامی طی سال ها مبارزه با جکومت طاغوت با ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به کشور، بساط متجاوزان و زورگویان را برچیدند و جمهوری اسلامی ایران را برپا کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون گفت: خاطرات و دلاورمردی های دوران انقلاب اسلامی باید به نحو مطلوب به نسل های آینده منتقل شود تا آن ها هم در همین مسیر اهداف و آرمان های انقلاب قدم بردارند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته همیاری و تشکل های مردمی برای همراهی با مردم و برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر، تصریح کرد: مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون و حامیان طرح اکرام روز دوازدهم بهمن در تالار بزرگ شهر تیران برگزار شده و از تعدادی از حامیان و دانش آموزان کوشا تقدیر خواهد شد.

طالبی ادامه داد: مسئولان شهرستان به خصوص اعضای کمیته همیاری و تشکل های مردمی در این ایام از خانواده ایتام و بیماران صعب العلاج و پرهزینه دیدار کرده و نسبت به پیگیری مشکلات آن ها اقدام خواهند کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تیران و کرون خاطرنشان کرد: تیم سیار پزشکی هلال احمر در روستای قلعه موسی خان و مناطق اطرف خدمات پزشکی رایگان را به مردم ارائه می دهد.

وی یادآور شد: صد نفر از ایتام تیران و کرون به همراه مادران به مناسبت چهلمین بهار آزادی انقلاب اسلامی با قطار به مشهد مقدس اعزام شدند و کل هزینه سفر که بالغ بر ۲۳ میلیون تومان بود را حامیان طرح اکرام ایتام پرداخت کردند.

طالبی با بیان اینکه حضور گسترده در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی است، گفت: خانواده های تحت حمایت کمیته امداد، پرسنل این اداره و اعضای کمیته تعاون قطعا حضور پر شوری را در راهپیمایی تاریخی ۲۲ بهمن خواهند داشت.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار