• کدخبر: 59783
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۱۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه رضوانشهر:

 مسجد سرمایه مهم در حفظ ارزش های دینی و انقلابی/ مسئولان باید توجه بیشتری به اقتصاد مقاومتی داشته باشند

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به توطئه های دشمن برای ایران اسلامی و  و مشکلات اقتصادی و رکود حاکم در کشور، گفت: تنها راه مقابله با این مشکلات به کار گیری سیاست های اقتصاد مقاومتی است و مسوولان باید توجه بیش تری نسبت به این امر داشته باشند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  حجت الاسلام محمد شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر ضمن تبریک یوم الله دهه فجر، اظهار کرد: گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ به منظور یادآوری حماسه های انجام شده و تداوم راه انقلاب توسط نسل جوان و نوجوان جامعه است.

امام جمعه رضوانشهر عامل ایجاد و بقای انقلاب اسلامی را سه اصل مهم دانست و گفت: ولایت و رهبری نقش مهمی در پیروزی این انقلاب داشت و مردم ایران اسلامی هم در استقبال از ورود امام خمینی (ره) به ایران اسلامی با اشتیاق و شور بسیاری حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به اهمیت دین و دین داری در پیروزی انقلاب، تصریح کرد: مردم در راه دفاع از اسلام حاضر به گذشت از جان و مال خود بودند و به تاسی از نهضت اباعبدالله الحسین علیه السلام به مقابله با ظلم و کفر بر خاستند.

حجت الاسلام شیاسی وحدت را عامل سوم شکل گیری و تداوم انقلاب دانست و ادامه داد: پایگاه های انقلاب مساجد بودند و در مقابله با رژیم شاهنشاهی و هشت سال دفاع مقدس نقشی اساسی داشتند.

امام جمعه رضوانشهر با بیان اینکه مسجد سرمایه مهم در حفظ ارزش های دینی و انقلابی است، خاطرنشان کرد: اگر مساجد رونق نداشته باشند به کشور لطمه وارد خواهد شد و باید در زمینه عدم استقبال مردم از این سنگر الهی آسیب شناسی لازم صورت گیرد.

وی با اشاره به توطئه های دشمن برای ایران اسلامی و  و مشکلات اقتصادی و رکود حاکم در کشور، اذعان کرد: تنها راه مقابله با این مشکلات به کار گیری سیاست های اقتصاد مقاومتی است و مسوولان باید توجه بیش تری نسبت به این امر داشته باشند.

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه مسئولان باید مشکلات مردم را رفع کنند، گفت: برخورد قاطع تر با مفسدان اقتصادی یکی از خواسته های مهم مردم است که بی توجهی به آن نارضایتی عمومی را ایجاد می کند.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در   درس خارج فقه، تصریح کرد:  هدف آمربکا از انتقال داعش به افغانستان، توجیه حضور آن ها در منطقه و‌ ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: امریکا در پی تامین امنیت صهیونیست ها است و دغدغه ای برای مسلمانان ندارد و در چند سال گذشته هم با تحریم های متعدد حتی در حوزه دارو  و‌ انجام توطئه های بسیار ضربه های زیادی به ایران اسلامی وارد کرده است.
حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه استکبار جهانی قدرت موشکی ایران را زیر سوال می برد، یادآور شد: ایران اسلامی با انجام خطایی از طرف دشمن قلب اسرائیل را هدف خواهد گرفت و  دشمنان در صورت نبود این قدرت نظامی و موشکی ایران، بدون شک به کشور ما حمله می کردند.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به اینکه بحث موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست، تصریح کرد: مردم و مسئولان کشور باید  دشمن شناس بوده و‌ با وحدت و‌ دوری از اختلاف و جناح بندی زمینه پیشرفت کشور را فراهم کنند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار