• کدخبر: 59859
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۰۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
  • چاپ خبــر
خانوارهای مشمول دریافت یارانه:

چه خانوارهایی مشمول دریافت یارانه ۹۷ می شوند؟

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس گفت: خانوارهای با درآمد کمتر از دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان باشد مشمول دریافت یارانه می‌شوند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون محمد فیضی اظهار داشت: خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان باشد مشمول دریافت یارانه می‌شوند و برای این خانوارها در سال ۹۷ یارانه واریز خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ بیان کرد: براساس تصمیم امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ تمامی مددجویان و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، تمامی جمعیت روستایی ایران و نیز خانوار‌های شهری کم‌درآمد با تشخیص دولت» در سال آینده یارانه نقدی در یافت می کنند.

وی گفت: بر این اساس افرادی که مشمول این گروه‌هایی مشخص شده قرار ندارند یارانه نقدی در سال ۹۷ به آنها تعلق نمی‌گیرد که از این طریق می‌توان با استفاده از این اعتبار در راستای توسعه و آبادانی هر چه بیشتر در کشور گام برداشت.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده مقرر شده تا یارانه به اقشاری که نیازمند بوده و سط درامدی پایینی دارند اختصاص یابد که امیدواریم با اجرای این مهم بتوانیم شاهد رضایتمندی این اقشار و پیشرفت هر چه بیشتر در کشور باشیم.

انتهای پیام/تسنیم

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار