• کدخبر: 59887
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۱۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
  • چاپ خبــر
مرگ دو زائر ایرانی در نجف:

مرگ دو زائر زن ایران در آتش سوزی هتلی در نجف

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در حادثه آتش سوزی هتل ایرانیان در نجف اشرف، ۲ خانم به دلیل خفگی ناشی از دود گرفتگی فوت کردند و یک خانم دیگر نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در حادثه آتش سوزی هتل زائران ایرانی در نجف دو زن جان باخته و یک نفر مجروح شد:

مرتضی آقایی، سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت:آتش سوزی هتل زائران ایرانی در نجف ۲ کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: در حادثه آتش سوزی هتل ایرانیان در نجف اشرف، ۲ خانم به دلیل خفگی ناشی از دود گرفتگی فوت کردند و یک خانم دیگر نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

در همین رابطه بخوانید:

اولین تصاویر از آتش سوزی در نجف

یک هتل در نجف آتش گرفت/ آخرین وضعیت زائران ایرانی

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت افزود: زائران این کاروان مربوط به استان مرکزی هستند. این زائران تحت پوشش کاروان‌های عتبات عالیات سازمان حج و زیارت نبودند و در قالب کاروان آزاد به نجف اشرف سفر کرده بودند.

آقایی در مورد علت حادثه گفت: آتش سوزی در اثر آتش گرفتن پرده‌ای که کنار بخاری یکی از اتاق‌های طبقه سوم هتلی در خیابان مدینه نجف اشرف قرار داشته، به وقوع پیوسته است.

وی تاکید کرد: مشکلی برای سایر زائران ایرانی مستقر در این هتل به وجود نیامده است.

انتهای پیام/مشرق

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار