• کدخبر: 59938
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
  • چاپ خبــر
امروز برگزار شد؛

آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان تیران و کرون/ تصاویر

مسئولان شهرستان تیران و کرون افتتاح و بهره برداری از 97 پروژه را در دهه فجر در دستور کار خود قرار داده بودند که مراسم افتتاح نمادین بیش 60 پروژه خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مسئولان شهرستان تیران و کرون افتتاح و بهره برداری از ۹۷ پروژه را در دهه فجر در دستور کار خود قرار داده بودند که مراسم افتتاح نمادین بیش ۶۰ پروژه خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان امروز با حضور فرمادار ، بخشداران، ائمه جمعه و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

آزاد سازی، به سازی و آسفالت معابر، طرح سنددار کردن املاک، افتتاح المان میدان کارگر، ساخت مخرن آب، کلنگ زنی نمایشگاه سنگ، نمازخانه شهرک صنعتی رضوانشهر، اصلاح و توسعه شبکه آب روستاها، افتتاح پارک کودک و پارک روستایی از جمله طرح ها بود.

فرماندار شهرستان، بخشداران بخش مرکزی و کرون، رئیس بنیاد مسکن، رئیس اداره مسکن و شهرسازی، رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان، امام جمعه رضوانشهر، دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستاها و  سایر مسئولان شهرستان به همراه صنعتگران، خانواده شهدا و  ائمه جماعات روستاها  در این مراسم حضور داشتند.

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار