• کدخبر: 60378
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۳۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
  • چاپ خبــر
فرماندار تیران و کرون:

حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث حفاظت از اصل انقلاب اسلامی می شود/ مطالبات مردم به حق است

فرماندار تیران و کرون گفت: مردم ایران اسلامی سختی ها و زحمات بسیاری را برای به ثمر رساندن انقلاب و شکست رژیم پهلوی متحمل شدند و حضور پرشور مردم در این راهپیمایی حفاظت از اصل انقلاب اسلامی را در پی دارد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون علی رحمانی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی سختی ها و زحمات بسیاری را برای به ثمر رساندن انقلاب و شکست رژیم پهلوی متحمل شدند و حضور پرشور مردم در این راهپیمایی حفاظت از اصل انقلاب اسلامی را در پی دارد.

فرماندار تیران و کرون گفت: مردم پیش ار انقلاب و در مبارزه با متجاوزان به ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با جان و مال خویش از خاک و ناموس خود دفاع کردند و روز ۲۲ بهمن فرصتی مناسب برای قدردانی نسبت به این زحمات و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام کشور است.

وی افزود: نخبگان و بزرگ مردان بسیاری قبل و پس از انقلاب جان خود را فدا کردند تا امنیت و آسایش کنونی ما فراهم شده و ایران اسلامی اکنون به قدرتی بزرگ در منطقه تبدیل شود.

رحمانی با اشاره به سوء استفاده های افراد نفوذی از اعتراض های مردمی در روزهای اخیر، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان را از رسیدن به اهداف شوم خود و دخالت در امور کشور ناامید خواهد کرد.

فرماندار تیران و کرون ضمن تقدیر از هوشیاری و بصیرت مردم ولایتمدار تیران و کرون در اغتشاشات، گفت: مردم این شهرستان با وجود مشکلات اقتصادی اجازه ایجاد تنش در تیران و کرون را به اغتشاش گران نداده و با هیچ مشکلی در این زمینه روبرو نبودیم.

وی مطالعه اهداف انقلاب برای نسل جوان را ضروری دانست و یادآور شد: چارچوبه نظام جمهوری اسلامی ایران به حق بوده و اشتباهات انجام شده در مدیریت کشور اصل نظام را زیر سوال نمی برد.

رحمانی مطالبات مردم را به حق دانست و اذعان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سربازان نظام را دلگرم کرده و نیرویی مضاعف را برای خدمت به مردم ایجاد خواهد کرد.

فرماندار تیران و کرون یادآور شد: ۹۷ پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان همزمان با دهه فجر در شهرستان تیران و کرون به افتتاح و بهره برداری رسید که ایجاد  اشتغال خوبی را برای مردم شهرستان به همراه داشت.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار