• کدخبر: 60676
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  • چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون:

آغاز طرح برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در مدارس تیران و کرون

مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون گفت: این کرسی های آزاد اندیشی با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی و با حضور مسئولان شهرستان، کارشناسان و مربیان مدارس برگزار می شود و دانش آموزان در قالب این طرح روش های صحیح مطالبه گری را فرا می گیرند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  علیرضا مرزبان ‘ روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این کرسی های آزاد اندیشی به منظور آگاهی بخشی و آموزش روش های صحیح مطالبه گری تا پایان سال تحصیلی در مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان تیران و کرون برگزار می شود.
وی افزود: این کرسی های آزاد اندیشی با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی و با حضور مسئولان شهرستان، کارشناسان و مربیان مدارس برگزار می شود و دانش آموزان در قالب این طرح روش های صحیح مطالبه گری را فرا می گیرند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون افزود: دانش آموزان در طرح کرسی های آزاد اندیشی دغدغه های شخصی، اجتماعی و مدارس شهرستان را بیان می کنند و جواب خود را بطور واضح دریافت می کنند.
وی ادامه داد: کرسی های آزاد اندیشی، فرهنگ مشارکت اجتماعی و مطالبه گری صحیح را در بین دانش آموزان ترویج می دهد و موجب می شود تا نسل آینده کشور مطالبات خود را به روش های صحیح بیان کند و بین اغتشاش و مطالبه گری تفاوت قائل شود.
مرزبان با بیان اینکه با برگزاری این کرسی های آزاد اندیشی، ارتباط بین دانش آموزان و مسئولان شهرستان برقرار می شود، بیان کرد: ارتباط مستقیم مسئولان با دانش آموزان، منجر به شناخت نیازها و اتخاذ راهکارهای مناسب برای برطرف شدن این نیازها می شود.
بیش از ۱۱ هزار دانش آموز در ۱۰۰ شهرستان تیران و کرون در حال کسب علم و دانش هستند.
شهرستان تیران و کرون با بیش از ۷۱ هزار نفر در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
ت. ۷۱۳۱ / ۲۰۹۳ ** خبرنگار: اکبر مهدی زاده ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار