• کدخبر: 60681
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
  • چاپ خبــر
با حضور مديرکل حفاظت محيط زيست استان؛

برگزاری آئین تودیع و معارفه سرپرست واحد حفاظت محیط زیست شهرستان

آئین تودیع و معارفه سرپرست واحد حفاظت محیط زیست شهرستان تیران و کرون با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  آئین تودیع و معارفه علیرضا غلامی سرپرست قبلی واحد حفاظت محیط زیست شهرستان تیران و کرون و مهدی صادقی سرپرست جدید این واحد با حضور مدیرکل و برخی از رؤسای ستادی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزار و زحمات سرپرست قبلی قدردانی شد.

دکتر سید رحمان دانیالی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در حکم خود خطاب به سرپرست جدید واحد حفاظت محیط زیست شهرستان تیران و کرون  آورده است: راهبری و تدوین برنامه های عملیاتی جهت مقابله با تخریب ها و آلودگی های زیست محیطی، برخورد قاطعانه با متخلفین، نظارت بر استقرار واحدهای صنعتی و خدماتی در حوزه شهرستان و همچنین فرهنگ سازی و اطلاع رسانی اموری است که انتظارمی رود با برنامه ریزی و بهره گیری از توان کارشناسان محترم آن اداره نسبت به تحقق آن اهتمام ورزید.

پیش از این مهدی صادقی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز و علیرضا غلامی نیز سرپرست واحد حفاظت محیط زیست شهرستان تیران و کرون را عهده دار بودند.

منبع: پارما

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار