• کدخبر: 61090
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۲۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • چاپ خبــر
فرمانده لشکر 8 نجف اشرف:

پیشرفت های کشور در سایه امنیت حاصل شده است/ مدیران باید با روشنگری پاسخ گوی ابهامات مردم باشند

فرمانده لشکر 8 نجف اشرف با بیان اینکه مسئولان نباید خون شهدا را پایمال کنند، گفت: مطالبه گری از مسئولان، باعث پیگیری و حل مشکلات می شود و مدیران کشور باید با روشنگری پاسخ گوی ابهامات مردم باشند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون   مراسم گرامیداشت سالروز حماسه و ایثار مردم تیران و کرون در پنجم اسفند ماه ظهر امروز با حضور سرهنگ سیف‌الله رشیدزاده فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف  مسئولان شهرستان در تالار بزرگ شهر برگزار شد.

حماسه زیبای مردم تیران و کرون و نجف آباد در پنجم اسفندماه

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رشادت مردم تیران و کرون و نجف آباد در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: بیش از سیصد رزمنده از این دو شهرستان در عملیات خیبر به شهادت رسیدند که تشییع با شکوه ۹۴ تن از این شهدا در نجف آباد و ۱۷ تن در تیران و کرون در روز پنجم اسفند سال ۶۲ حماسه زیبایی را خلق کرد.

ابوالفضل ابوترابی گفت: دشمنان ایران اسلامی پس از پیروی انقلاب قصد داشتند وضعیتی مشابه عراق و سوریه را در کشور ما ایجاد کرده و جمهوری اسلامی را نابود کنند.

وی با بیان اینکه با وجود ناامنی در منطقه کشور ایران در آرامش قرار دارد، تصریح کرد: ایستادن در عرصه ای به نام ایثار و‌ شهادت، قدرت، امنیت و استقلال  را برای کشور به ارمغان آورد.

این نماینده مجلس ادامه داد: جنگ کشور ایران را بیمه کرده و‌ توان، قدرت و خلاقیت جوانان را افزایش داد تا حدی که اکنون ایران به عنوان یکی از قدرتمندترین کشورها در عرصه نظامی به شمار می رود.

ایران در سایه امنیت به پیشرفت های خوبی رسید

ابوترابی با اشاره به کارشکنی های دشمن برای ضربه به انقلاب اسلامی، اذعان کرد: ایران در سایه امنیت به پیشرفت های خوبی رسید و دشمنان با راه اندازی جنگ های نیابتی این امنیت را در داخل و خارج کشور هدف قرار دادند.

وی ولایت فقیه را اصلی مهم در پایداری ملت ایران عنوان کرد و یادآور شد: مردم و مسئولان پس از انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) و امام خامنه ای مدظله تلاش خود را برای آبادانی کشور انجام دادند ولی کاستی هایی به واسطه کج سلیقگی یا خیانت برخی مسئولان ایجاد شده است.

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم با وجود مشکلات فراوان با حضور پرشورتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی خود را به اصل نظام نشان داده و دست دشمنان را از دخالت در امور داخلی کشور کوتاه کردند.

ابوترابی ضمن تاکید بر هوشیاری پیرامون فتنه اقتصادی، تصریح کرد: همه احزاب و گروه ها در کشور باید با اتحاد و هم بستگی خود تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده و آبادانی کشور را به ارمغان بیاورند.

اکنون نوبت مسئولان است!

فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب پیرامون بصیرت در دفاع از کشور، اظهار کرد: انجام عمل صحیح در شرایط خاص و بحرانی اهمیت زیادی دارد و شهدای گرانقدر ایران اسلامی با درک هوشمندانه از شرایط، به موقع وارد عمل شده و جان خود را فدا کردند.

سرهنگ سیف‌الله رشیدزاده گفت: دفاع مقدس، دفاع از آرمان های انقلاب برای ایجاد حکومت اسلامی در سایه توجه حضرت ولی عصر بود و اکنون برای رسیدن به دولت حق و برقراری عدالت اجتماعی باید بر سر آرمان ها و اهدااف خود بایستیم.

وی با اشاره به اهمیت حضور مردم در دوران دفاع مقدس برای شکست دشمن، خاطرنشان کرد: عظمت مقاومت و شجاعت رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی الگویی برای مقاومت کشورهای مسلمان شد.

فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف با بیان اینکه مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی خود به انقلاب را ثابت کردند، تصریح کرد: مردم دین خود را به این انقلاب ادا کرده اند و اکنون نوبت مسئولان است که با خدمت رسانی راه حل مشکلات و پیشرفت کشور را هموار کنند.

 مدیران کشور باید با روشنگری پاسخ گوی ابهامات مردم باشند

سرهنگ رشیدزاده ادامه داد: بدخواهان ایران ۳۹ سال تیشه به ریشه اصل انقلاب زده اند و اکنون برخی مدیران در قالب نفوذ به مردم و کشور خیانت کرده و با اعتماد به دشمنان مشکلاتی را برای کشور ایجاد می کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان نباید خون شهدا را پایمال کنند، یادآور شد: مطالبه گری از مسئولان، باعث پیگیری و حل مشکلات می شود و مدیران کشور باید با روشنگری پاسخ گوی ابهامات مردم باشند.

دشمنان با جنگ‌ نرم و ایجاد اختلاف درونی قصد ایجاد نارضایتی در مردم را دارند

فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف با بیان اینکه پیشرفت کشور در عرصه های مختلف در سایه امنیت حاصل شده است، اذعان کرد: دشمنان برای غلبه بر ایران اسلامی پس از تضعیف کردن فعالیت های هسته ای ایران به مقابله با پیشرفت های نظامی کشور بر خواسته اند در حالی خود از پیشرفته ترین تسلیحات اتمی برخوردارند.

سرهنگ رشیدزاده افزود: دشمنان با جنگ‌ نرم و ایجاد اختلاف درونی قصد ایجاد نارضایتی در مردم را دارند که باید با توانمندی در عرصه های مختلف و اتحاد بدخواهان کشور را نامید کرد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار