• کدخبر: 61200
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۵۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۶
  • چاپ خبــر
مدیر فرهنگسرای شهرداری تیران خبر داد؛

راه اندازی اولین زمین چمن مصنوعی حرفه ای غرب استان توسط فرهنگسرای شهرداری تیران

مدیر فرهنگسرای شهرداری تیران گفت: زمین چمن مصنوعی فرهنگسرای شهرداری تیران به عنوان اولین زمین چمن مصنوعی حرفه ای در غرب استان اصفهان با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون سجاد فرقانی  در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به فعالیت های فرهنگسرای شهرداری تیران ویژه نسل جوان و نوجوان، اظهار کرد: زمین چمن مصنوعی فرهنگسرای شهرداری تیران با کاربری ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان در هفته های آتی افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

مدیر فرهنگسرای شهرداری تیران متراژ زمین را هزار متر اعلام کرد و گفت: این زمین چمن مصنوعی اولین زمین چمن مصنوعی حرفه ای در غرب استان اصفهان است که تاییدیه دو ستاره FIFA را دارد.
وی افزود: این زمین چمن دارای زیر سازی روز دنیا (Filtering) است که امکان بهره برداری در شرایط بارانی را ایجاد کرده و کمترین آسیب و فشار را به مفاصل بازیکنان وارد می کند.
فرقانی با بیان اینکه بهره برداری از این زمین چمن با شرایط حرفه ای و کفش استوک دار فوتبال امکان پذیر شده است، خاطرنشان کرد: سیستم روشنایی استاندارد جهت بهره برداری در شب و دو رختکن مجزا برای آن فراهم شده است.
مدیر فرهنگسرای شهرداری تیران ضمن تقدیر از همت خیر محترم دکتر رضا بهنیا، یادآور شد: استفاده از این زمین چمن برای ورزشکاران آزاد است و علاقمندان می توانند با شماره ۴۲۲۲۰۳۹۳ جهت رزرو در تماس باشند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار