• کدخبر: 61265
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۳۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
  • چاپ خبــر
به منظور افزایش ایمنی در ترافیک:

نخستین مسابقه ربو ترافیک در تیران و کرون برگزار می شود

نخستین مسابقه ربو ترافیک به منظور افزایش ایمنی در ترافیک در شهرستان تیران و کرون برگزار می شود.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  علی معینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون در جلسه برنامه ریزی و فرهنگسازی ترافیک با اشاره به ضرورت انجام فعالیت های فرهنگی و ایجاد تعامل اجتماعی و مشارکت مردمی برای کاهش تصادفات گفت: اجرای برنامه های فرهنگی توسط سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی در کاهش تصادفات نقش موثری دارد که کانون امام حسن مجتبی(ع) تیران به همراه دستگاه های فرهنگی فعالیت هایی را در این خصوص انجام می دهند.

وی افزود: نخستین مسابقه ربو ترافیک با شعار “من و دوستانم ترافیک ایمن می سازیم” با هدف ارتقای فرهنگ ترافیک و آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی با استفاده از ابزارهای نوین  و مورد اقبال کودکان، نوجوانان و جوانان برگزار می شود.

معینی با بیان اینکه این برنامه توسط کانون نسل جوان فردا استان اصفهان، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) تیران و  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون برگزار می شود، گفت: علاوه بر این برنامه پویش مردمی ترافیک، همایش ایمنی و ترافیک و همچنین انجام فعالیت های تبلیغی برای کاهش تصادفات و افزایش ایمنی انجام می شود.

وی ادامه داد: نخستین مسابقه ربوترافیک با هدف آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی  و آموزش کنترل ربات و ماشین های کنترلی برای کودکان و دانش آموزان طراحی شده که در این مسابقه شرکت کنندگان بر اساس قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به کنترل و هدایت ربات و یا ماشین کنترلی در یک شهر طراحی شده می پردازند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری برای قشر کودک و نوجوان در راستای کاهش تصادفات ضروری و باید برای در این راستا برنامه ریزی مدون و بر اساس علاقه و توانمندی های افراد صورت بگیرد.

شبستان

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار