• کدخبر: 61574
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
  • چاپ خبــر
در دیدار با فرماندار شهرستان مطرح شد؛

۲۲ اسفند روز میثاق با شهدا و تجلیل از ایثارگران/ به شکرانه امنیت کشور صادقانه در خدمت خانواده شهدا باشیم

فرماندار تیران و کرون گفت: شهدا از آرزوها و جوانی خود گذشتند تا دین و آیین، فرهنگ و کشور عزیز اسلامی ما از آسیب ها در امان بماند و اکنون به یمن امنیت و آرامش ایران اسلامی باید صادقانه در خدمت خانواده شاهد و ایثارگر باشیم.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از پدران شهدای شاخص شهرستان به مناسبت ۲۲ اسفند ماه روز گرامیداشت شهید  دیداری را با فرماندار تیران و کرون داشتند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تیران و کرون در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش والدین و همسران شهدا، اظهار کرد: خانواده شهدا با تأسی از حضرت زهرا سلام الله علیها و و زندگی ائمه اطهار روحیه ایثار، صبر،  استقامت، علم و عمل در زندگی را درک کرده‌اند و تا زمانی که این افراد در جامعه حضور داشته باشند روز به روز قدرت ما افزایش پیدا می‌کند.

مهرداد حسن پور گفت: این افراد با تقدیم عزیزان خود در راه اسلام، به تمام دنیا نشان دادند که در مسیر آرمان‌های الهی خود همواره کوشا بوده و از هیچ چیزی دریغ نمی‌کنند و با پیروی از ائمه، با صبر در راه ایمان و تقوا گام برمی‌دارند.

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران در ادامه با تاکید بر گرامیداشت  ۲۲ اسفند ماه سالروز تاسیس بنیاد شهید وامور ایثارگران، خاطرنشان کرد: ۲۲ اسفند ماه روز میثاق با شهدا و تجلیل از ایثارگران است  و این  بنیاد و تمامی مسئولین دستگاه های مختلف اجرائی باید تمام  توان و تلاش  را به کار ببندند تا یاد و خاطره شهدا زنده نگه داشته شود.

وی چکیده ای از فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۶ را به فرماندار ارائه کرد و سپس والدین شهدا به بیان مشکلات و پیشنهادت خود پرداختند.

 فرماندار شهرستان ضمن تبریک ۲۲ اسفند ماه سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و گرامیداشت روز شهدا و تشکر از کارکنان بنیاد، گفت: خدمت به خانواده های شهدا خدمت به شهدا است چرا که بعد از شهادت عزیز خود سختی های بسیاری را تحمل کرده و از دیدار با فرزند خود محروم شدند.

علی رحمانی تصریح کرد:  شهدا از آرزوها و جوانی خود گذشتند تا دین و آیین، فرهنگ و کشور عزیز اسلامی ما از آسیب ها در امان بماند و اکنون به یمن امنیت و آرامش ایران اسلامی باید صادقانه در خدمت خانواده شاهد و ایثارگر باشیم.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار