• کدخبر: 61728
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۳۹ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
  • چاپ خبــر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان:

۹۰ نفر از داوطلبان و نجاتگران مشارکت کننده در امدادرسانی به کرمانشاه تجلیل شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: مراسم تقدیر از 90نفر از داوطلبان و نجاتگران مشارکت کننده در امدادرسانی به کرمانشاه برگزار شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  حجت الله صالحی در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تقدیر از هم نوع دوستی مردم تیران و کرون در کمک به مردم زلزله دیده کرمانشاه، اظهار کرد: ۹۰ نفر از از اقشار مختلف مردم از جمله خیران، دهیاران، نمایندگان شهرک های صنعتی،  داوطلبان و جوانان امدادگر که در زلزله اخیراستان کرمانشاه فعالیت داشتند، توسط هلال احمر شهرستان تقدیر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تیران و کرون گفت: تعداد شش محموله کمک های مردمی با ارزش تقریبی ۴۲۰ میلیون تومان توسط هلال احمر تیران و کرون برای زلزله زدگان کرمانشاه ارسال شده بود.

وی افزود: این محموله ها شامل اقلامی از جمله پتو، مواد خوراکی، البسه، لوازم بهداشتی و گرمایشی بود و مبالغی هم توسط مردم به حساب معتبر تعیین شده توسط هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه واریز شد.

صالحی خاطرنشان کرد: مردم کرمانشاه با گذشت چند ماه از زلزله به صورت موقت در کانکس ها اسکان پیدا کرده اند چراکه بازسازی خانه های خراب شده مدت زیادی طول کشیده و هنوز به کمک های مردمی نیاز دارند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار