• کدخبر: 61765
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۲۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
  • چاپ خبــر
مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاون روستایی شهرستان خبر داد؛

صد تن میوه شب عید با نرخ دولتی در تیران و کرون توزیع می‌شود

 مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاون روستایی شهرستان تیران و کرون با اشاره به توزیع دو میوه اصلی شب عید، گفت: قیمت هر کیلو پرتقال ۱۷۰۰ تومان و هر کیلو سیب درختی 2400 تومان است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون محمود عبدلی در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: توزیع میوه دولتی ویژه ایام نوروز از شنبه در شهر تیران آغاز شد و تا روز سه شنبه آخرین روز اسفند ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاون روستایی شهرستان تیران و کرون با اشاره به توزیع دو میوه اصلی، گفت: قیمت هر کیلو پرتقال ۱۷۰۰ تومان و هر کیلو سیب درختی ۲۴۰۰ تومان است و توزیع در شهر عسگران نیز از امروز در  محل فروشگاه شرکت تعاونی روستایی مرغاب انجام می شود.

وی با اعلام تفاوت قیمت میوه در بازار و اتحادیه تعاون روستایی، خاطرنشان کرد: امسال حدود صد تن میوه را برای توزیع در بین همشهریان آماده کرده ایم که تا کنون حدود ۳۰ تن از آن بین مردم توزیع شده است.

 مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاون روستایی با اشاره به استقبال خوب مردم شهرستان از عرضه این نوع میوه در سال های گذشته، اظهار کرد: اتحادیه تعاون روستایی با همکاری جهاد کشاورزی بازرسی و نظارت های لازم بر عرضه میوه شب عید را انجام خواهد داد و با تخلفات برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است عرضه میوه تا شب عید در محل تیران، میدان آزادی (شهرداری سابق) اتحادیه تعاون روستایی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

 

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار