• کدخبر: 61970
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱
  • چاپ خبــر
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان:

پنج خانه ورزش روستایی در تیران و کرون راه اندازی شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون گفت: پنج خانه ورزش روستایی در شهرستان تیران و کرون راه اندازی شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون مهدی مرادی در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون با اشاره به سیاست توسعه ورزش در تمامی نقاط شهرستان اظهار کرد: ۴۰ روستا در شهرستان تیران و کرون وجود دارد و بخش عمده جمعیت این شهرستان روستایی هستند که باتوجه به این موضوع ارایه خدمات ورزشی در روستاها لازم است.

وی افزود: سه خانه ورزش روستایی سال ۹۵ با همکاری دهیاری، هیئت ورزش های بومی و محلی و اداره ورزش و جوانان شهرستان راه اندازی شد و سال ۹۶ نیز پنج خانه ورزش روستایی در شهرستان تیران و کرون راه اندازی شده که بر اساس تقاضای مردم روستاها رشته ها ورزشی در این خانه ها اجرا می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون ادامه داد: به صورت متوسط برای راه اندازی این مراکز ورزشی روستایی ۲۰ میلیون تومان هزینه می شود و هزینه های جاری آن همانند هزینه مربی از پرداخت شهریه و درآمدهای محلی تامین می شود.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی در روستاها با همکاری شورای اسلامی و دهیاری ها انجام می شود، خاطرنشان کرد: همایش پیاده روی، مسابقات بومی و محلی و جشنواره های ورزش روستایی در روستاهای این شهرستان انجام می شود که توسعه این فعالیت ها نیازمند حمایت بیشتر بخشداری و دهیاری است.

وی یادآورشد: افتتاح خانه های ورزش روستایی و همچنین بازدید از مراکز ورزشی این شهرستان هفته آینده با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار