• کدخبر: 62017
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۴۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه رضوانشهر:

مردم و مسئولان برای ایجاد رونق از کالای ایرانی حمایت کنند/ بویی از بهشت به مشام قاطع رحم نمی رسد

امام جمعه رضوانشهر با بیان اینکه مردم و مسئولان برای ایجاد رونق از کالای ایرانی حمایت کنند، گفت: بسیاری از کالای مورد نیاز مردم که ساخت داخل آن در کشور وجود دارد از کشورهایی مثل چین وارد می شود که ضربه بزرگی به اقتصاد کشور وارد می کند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون حجت الاسلام محمد شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر با اشاره به دید و بازدید مردم در عید نوروز، اظهار کرد: قرآن کریم و روایات معصومین علیهم السلام تاکید زیادی بر صله رحم کرده اند و بهترین قدم قدمی است که برای صله رحم برداشته شود.
امام جمعه رضوانشهر گفت: صله رحم مرگ و‌ حساب روز قیامت را آسان می کند و بویی از بهشت به مشام قاطع رحم نمی رسد.

وی با بیان اینکه صله رحم نباید منحصر به عید نوروز باشد، تصریح کرد: نسل کنونی استفاده های زیادی از تلفن همراه می کنند که کنار گذاشتن این ابزار ارتباطی در دید و بازدید با اقوام و آشنایان باعث ایجاد صمیمیت و محبت بیش تری خواهد شد.
حجت الاسلام شیاسی با تبریک میلاد امام جواد علیه السلام و میلاد مولود کعبه امام علی علیه السلام در این ایام، یادآور شد: ایام با برکت ماه رجب، ایام البیض و مراسم معنوی اعتکاف فرصت خوبی برای خودسازی و تقرب به درگاه الهی است.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و سخنان ارزشمندی که در حرم علی بن موسی الرضا بیان کردند، خاطرنشان کرد: شعار سال در سال های گذشته معمولا جنبه اقتصادی داشته  است که علت این انتخاب نقش مهم اقتصاد در زندگی مردم جامعه است.

وی ادامه داد: حل نشدن مسئله اقتصاد و به وجود نیامدن رونق در کسب و کار مردم مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت که حمایت از کالای ایرانی قطعا گره کشای امور است.

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه مردم و مسئولان برای ایجاد رونق از کالای ایرانی حمایت کنند، گفت: بسیاری از کالای مورد نیاز مردم که ساخت داخل آن در کشور وجود دارد از کشورهایی مثل چین وارد می شود که ضربه بزرگی به اقتصاد کشور وارد می کند.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به تبلیغات دشمنان برای ناامیدی ملت ایران، تصریح کرد: کلید حل مشکلات در دست مسئولان و‌ ملت ایران است و بیگانگان قدمی برای پیشرفت ایران اسلامی بدون داشتن منفعتی برای آنها،  برنخواهند داشت.

وی جوانان را سرمایه ارزشمند و امید کشور دانست و افزود: باید از این سرمایه ارزشمند در امور مختلف و مهم کشور استفاده شود تا با ایجاد خلاقیت و نوآوری در کار پیشرفت حاصل شود.

حجت الاسلام شیاسی با بیان اینکه مسولان به فکر مطالبات به حق مردم باشند، اظهار کرد: دشمنان از بالندگی نسل جوان ناراحت هستند و  تلاش زیادی برای بزرگنمایی مشکلات می کنند که قطعا با عزم مسئولان و حمایت مردم دست آن ها از دخالت های بی جا در کشور قطع خواهد شد.

وی با تقدیر از حمایت و‌ زحمات حجت الاسلام فضل الله نجات الحسینی امام جمعه موقت رضوانشهر، گفت: حجت الاسلام سید ابوالحسن مطلبی و حسین علوی در کنار حجت الاسلام نجاتی به عنوان امام جمعه موقت در خدمت مردم خواهند بود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار