• کدخبر: 62069
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۶
  • چاپ خبــر
شهردار تیران خبر داد؛

اطفاء حریق پژو پارس توسط آتش نشانی تیران/ مصدومان با بالگرد هوایی به اصفهان منتقل شدند+ تصاویر

شهردار تیران گفت: عملیات اطفاء حریق پژو پارس با چهار مصدوم در کیلومتر ۱۸ محور تیران به داران توسط عوامل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران انجام شد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  پیمان شکرزاده در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به آمادگی واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران در ایام نوروز، اظهار کرد: خودروهای عبوری محور تیران به داران با تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران در ساعت ۸ و ۱۱ دقیقه صبح امروز حریق پژو پارس واژگون شده را اطلاع دادند.

شهردار تیران با بیان اینکه این حادثه در در کیلومتر ۱۸ محور تیران به داران روبروی روستای جعفرآباد اتفاق افتاده بود، گفت: عوامل آتش نشانی سریعا به محل حریق اعزام و عملیات اطفا حریق را انجام دادند.

وی افزود: مصدومان حادثه که ۳ نفر مرد و ۱ نفر خانم بودند توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان بهنیا تیران منتقل شدند و به دلیل وخامت حال ۳ نفر از مصدومان با هماهنگی های لازم اورژانس ۱۱۵، توسط بالگرد هوایی اورژانس ۱۱۵ از محل ورزشگاه تختی تیران به اصفهان منتقل شدند.

شکرزاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه قبل از حریق مصدومان از خودرو خارج شده بودند و حادثه فوق فوتی در بر نداشت.

شهردار تیران یادآور شد: دو دستگاه اطفائیه سنگین واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تیران تا پایان عملیات در ساعت ۱۰ صبح، جهت پوشش ایمنی در محل ورزشگاه تختی مستقر بودند.

 

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

نویسنده

نوشته شده توسط جواد در فروردین ۶ام, ۱۳۹۷

با تشکر از همه پرسنل زحمت کش شهرداری و اتش نشانی و هلال احمر شهرستان که در این ایام نوروزدر ماموریت هستند و بقیه ارگانها امسال چهارشنبه سوری هم مثل پارسال بدون هیچ مشکلی برگزار شد هنوز یادمون نرفته اتوبوسی که نزدیک تیران اتش گرفت و چی شد

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار