• کدخبر: 62149
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۰۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
  • چاپ خبــر
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه تیران و کرون:

برگزاری طرح آرامش بهاری در ۶ امامزاده شهرستان/ ۱۵ هزار گردشگر از بقاع متبرکه بازدید کرده اند

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه تیران و کرون با بیان اینکه بیش از 15 هزار نفر تا کنون از بقاع متبرکه شهرستان زیارت کرده اند، گفت: طرح آرامش بهاری ویژه نوروز 97 در شش امامزاده سطح شهرستان در حال برگزاری است.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  اکبر صادقی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های نوروزی در بقاع متبرکه تیران و کرون، اظهار کرد: طرح آرامش بهاری با اجرای برنامه های مختلف در شش امامزاده تیران و کرون شامل امامزاده احمدرضا، امامزاده احمد، امامزاده بی بی فاطمه، امامزاده سید سراءالدین، امامزاده عبدالله و امامزاده حسین علیه السلام در حال برگزار است.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه تیران و کرون با بیان اینکه این طرح از ۲۸ اسفند تا ۱۴ فروردین برگزار می شود، گفت: استقبال خوبی توسط گردشگران نوروزی در بقاع متبرکه به ویژه  در امامزاده تیران، کوهان و احمدرضا انجام شده است.

وی افزود: ۶۰ نفر شامل مسئولان اداره اوقاف و امور خیریه، هیئت امنا، مدیران داخلی و مدیران فرهنگی، روحانیون، مسئولان فرهنگی قرآنی و خادمان در اجرای این طرح همکاری می کنند که هشت نفر از آن ها روحانیون بومی و مبلغ هستند.

صادقی خاطرنشان کرد: روحانیون و مسئولان فرهنگی در غرفه های مختلف طرح آرامش بهاری از جمله غرفه معرفت شامل پاسخگویی به مسائل شرعی توسط خانم و آقا، غرفه نقاشی و قرآن خوانی کودکان و غرفه های فرهنگی، سعی می کنند تا لحظاتی ناب را برای گردشگران رقم بزنند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه تیران و کرون با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار نفر تا کنون از بقاع متبرکه شهرستان زیارت کرده اند، یادآور شد: مردم در ایستگاه های صلواتی و غرفه های فرهنگی پذیرای گردشگران هستند و حدود هزار نفر مسافر در این بقاع متبرکه اسکان داشته اند.

وی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های ولادت و شهادت در ایام نوروز در امامزادگان شهرستان، گفت: مراسم گلباران امامزاده احمد علیه السلام تیران در شب میلاد میلاد امام علی علیه السلام انجام و روز سیزدهم فروردین همزمان با شهادت حضرت زبنب سلام الله علیها ویژه برنامه هایی در بقاع متبرکه برگزار می شود.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار