• کدخبر: 62334
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲
  • چاپ خبــر
مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون خبر داد:

برخورد جهاد کشاورزی با ساخت و سازهای غیر مجاز در باغات

مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون گفت: کشیک نوروزی جهاد کشاورزی در ایام تعطیل فعال بوده و برای حفظ کاربری اراضی کشاورزی از ساخت و سازهای غیر مجاز جلوگیری می کنند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به فعالیت های نوروزی این اداره، اظهار کرد: کشیک نوروزی جهاد کشاورزی در ایام تعطیل فعال بوده و برای حفظ کاربری اراضی کشاورزی از ساخت و سازهای غیر مجاز جلوگیری می کنند.

محسن حاج عابدی گفت: دو نفر نیروی کشت این اداره با یک دستگاه خودروی کشت امور اراضی بر اساس تقسیم بندی انجام شده از اراضی بازدید کرده و با مشاهده تخلفات بر اساس تبصره ۲ ماه ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی با حکم دادستان نسبت به قلع و قمع برنامه های ایجاد شده اقدام می کنند.

وی آفت سن را یکی از آفات مهم مزارع غلات دانست و  افزود: با توجه به خشکسالی و افزایش دما، شبکه های مراقبت آفات و علف های هرز مزارع نیز تشکیل و نسبت به رصد مزارع اقدام لازم انجام می شود.

حاج عابدی تصریح کرد: اقدامات لازم برای سم پاشی در صورت ریزش آفت انجام خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: توزیع صد تن میوه شب عید با همکاری اتحادیه تعاون روستایی شهرستان انجام شد که آرامش نسبی را در بازار مرکبات ایجاد کرد.

وی ادامه داد: در آستانه سال جدید توزیع برنج در شهرستان انجام شد.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار