• کدخبر: 62348
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۲۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
  • چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون خبر داد؛

افزاش ۲۵ درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس شهرستان

مدیر آموزش و پرورش تیران و کرون با اعلام افزایش ۲۵ درصدی اسکان مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته، گفت: تعداد ۷۹۷ نفر در قالب ۱۵۷ خانوار از امکانات رفاهی و خدمات اسکان در مدارس شهرستان تیران و کرون استفاده کردند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون علیرضا مرزبان در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: آموزش و پرورش تیران و کرون با آماده سازی ۳۰ کلاس در ۳ مدرسه به همراه امکانات اولیه از ۲۷ اسفند تا ۱۳ فروردین پذیرایی از مسافران نوروزی را بر عهده داشت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: آموزش و پرورش به عنوان محل ستاد اسکان به صورت شبانه روزی با حضور یک نفر از کارشناسان اداره به عنوان مسئول شیفت پذیرش، در ایام نوروز تمام سعی خود را برای جلب رضایت مسافران انجام داد.

وی با اعلام افزایش ۲۵ درصدی اسکان مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: تعداد ۷۹۷ نفر در قالب ۱۵۷ خانوار از امکانات رفاهی و خدمات اسکان در مدارس شهرستان تیران و کرون استفاده کردند.

مرزبان با بیان اینکه مسافران فقط در دو مدرسه دکتر حسابی و حاج محمد بهنیا اسکان داده شدند، خاطرنشان کرد:  ۱۴۴ خانوار سال گذشته در مدارس شهرستان اسکان داده شدند.

انتهای پیام/ سفیر تیران و کرون

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار