• کدخبر: 62426
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
  • چاپ خبــر
با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان؛

چهار خانه ورزش روستایی در تیران و کرون راه اندازی شد/ تصاویر

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور در تیران و کرون چهار خانه ورزش روستایی روستاهای حسن آباد آبریزه، جعفر آباد، چشمه احمد رضا و دره بید را افتتاح کرد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران  و کرون  مراسم افتتاح چهار خانه های ورزش روستایی و بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان تیران و کرون امروز با حضور محمد سلطان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، فرماندار، نماینده مجلس و مسئولان شهرستان برگزار شد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در ابتدا با فرماندار و نماینده مردم شهرستان تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی دیدار و در مورد مسائل و مشکلات ورزش و جوانان این شهرستان به گفتگو پرداخت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون پیرامون برگزاری این برنامه اظهار کرد: جمعیت زیادی در روستاهای شهرستان تیران و کرون ساکن هستند که به دلیل کمبود امکانات و فاصله زیاد با مرکز شهرستان از امکانات ورزشی محروم بودند.

مهدی مرادی با اشاره به کمبود امکانات اماکن ورزشی در سطح روستاها، کفت: اجرای طرح ورزش محله محور ویژه روستائیان با احداث خانه های ورزش روستایی در سطح شهرستان تیران و کرون ضرورتی مهم به شمار می رود.

وی افزود: مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور در تیران و کرون چهار خانه ورزش روستایی روستاهای حسن آباد آبریزه،، جعفر آباد، چشمه احمد رضا و دره بید را افتتاح کرد و در ادامه از پناهگاه دالانکوه بازدید کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاطرنشان کرد: این خانه های ورزش روستایی به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون، هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان، بخشداران و دهیاران روستاها احداث و به تشک تاتامی، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، شطرنج و دارت تجهیز شده اند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار