• کدخبر: 62525
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه رضوانشهر:

پاسداران انقلاب اسلامی به پیروی از سید الشهدا از ارزش های دینی پاسداری می کنند

امام جمعه رضوانشهر گفت: سپاه پاسداران از کیان و ارزش های انقلاب اسلامی حفاظت می کند و در کنار نیروی انتظامی امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان می آورد.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون حجت الاسلام محمد شیاسی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: ماه شعبان ماه سرور اهل بیت است چرا که میلاد پربرکت اولیای بزرگ الهی در این ماه قرار دارد و هیچ‌کدام از معصومان هم در این ماه به شهادت نرسیده اند.
امام جمعه رضوانشهر گفت: اعیاد پربرکت ماه شعبان فرصت خودسازی و آماده کردن نفس برای ورود به ماه خداوند، ماه مبارک رمضان است که باید توجه ویژه ای به آن شود.
وی با تبریک روز پاسدار، تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی با ایثار و فداکاری به پیروی از سید الشهدا از ارزش های دینی پاسداری می کنند و امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ دستور تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را با همین هدف صادر کرد.

حجت الاسلام شیاسی حفاظت از ارزش ها را امری ضروری دانست و افزود: سپاه پاسداران از کیان و ارزش های انقلاب اسلامی حفاظت می کند و در کنار نیروی انتظامی امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان می آورد.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به ضرورت تشکیل سپاه با توجه به بیانات امام راحل، خاطرنشان کرد: بستر سازی برای حضور مردم در عرصه های مختلف، تشکیل نهادهای انقلابی و فرهنگی و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی از جمله دستاوردهای تشکیل سپاه در کشور است.
وی با بیان اینکه دوم اردیبهشت روز انقلاب فرهنگی نامگذاری شده است، یادآور شد: امام خمینی بر تصفیه‌ و پاکسازی دانشگاه تاکید کرده و فرمودند باید انقلاب اسلامی در تمام دانشگاه‌های سراسر ایران به وجود آید تا اساتیدی که در ارتباط با شرق و یا غرب‌اند تصفیه شده و دانشگاه محیط سالمی برای تدریس علوم اسلامی شود.

حجت الاسلام شیاسی لطف الهی را عامل بسیاری از موفقیت ها در کشور دانست و گفت: آمریکای جنایتکار برای شکست انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۹ مستقیما به ایران حمله کرد که با مدد الهی در صحرای طبس دچار طوفان شن شده و حمله نظامی آن ها با شکست مواجه شد.

امام جمعه رضوانشهر ادامه داد: آمریکا از ابتدای انقلاب اسلامی کارشکنی های زیادی در ایران انجام داده است ولی با لطف خداوند بسیاری از این نقشه های دشمن نقش بر آب شده است.
وی افزود: مردم و مسئولان ایران اسلامی برای حفظ انقلاب و کشور از کارشکنی های مختلف دشمنان باید وحدت و انسجام خود را حفظ کنند و از ایجاد تفرقه و جناح بندی های سیاسی جلوگیری کنند.

انتهای پیام/پ

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار