• کدخبر: 62542
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲
  • چاپ خبــر
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران تیران و کرون خبر داد:

اردوی یک روزه ۶۰۰ نفر از خانواده جانبازان شهرستان برگزار شد

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران تیران و کرون گفت:به مناسبت فرا رسیدن روز جانباز تعداد 600 نفر از جانبازان و خانواده های آنان در اردوی تفریحی یک روزه شهر چادگان شرکت کردند.

به  گزارش پایگاه خبری سفیر تیران و کرون  رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت:به مناسبت فرا رسیدن چهارم شعبان و میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و گرامیداشت روز جانباز، اردوی یک روزه ۶۰۰ نفر از جانبازان و خانواده های آنان در شهر چادگان برگزار شد.

مهرداد حسن پور اظهار کرد: این اردو روز پنج شنبه ۳۰ فروردین ماه ۹۷در دهکده فرهنگی تفریحی زاینده رود شهر چادگان انجام  شد.
وی با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف در این اعیاد پربرکت، یادآور شد: ارسال پیام تبریک به خانواده های شاهد وایثارگر، دیدار از جانبازان در قالب طرح علمداران حماسه ،تجلیل از ایثارگران شاغل در دستگاه های اداری در فرمانداری،نصب بنر و تجلیل از ایثارگران فرهنگی آموزش و پروش از جمله این برنامه ها است.
حسن پور ادامه داد: شرکت در مراسم نماز جمعه و سخنرانی قبل از خطبه ها،شرکت در نماز وحدت ،عطر افشانی گلزار مطهر شهدا از سایر برنامه های گرامیداشت این روز بود.

 

نویسنده

نوشته شده توسط طیب در اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۷

اول که کو این ۶۰۰ نفر…عکسها از یک محل و از زوایای گوناگونه…دوم که بنظر شماقرار دادن عکس توزیع غذا در این بین جایگاهی داره ..یا اینکه میخواستین بگین نهار دادیم و جانبازا وخانوادشون…….

درج دیدگاه

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار